Wpis z mikrobloga

@EnderWiggin: Żydzi mają dobrze rozwiniętą strukture wojskową polska może o takiej najwyżej #!$%@? pomarzyć tam do wojska idzie każdy nawet kulawy czy głuchy , nie musi brać udziału w walkach na froncie może siedzieć np w kuchni czy magazynie ale swoje musi odsłużyć dodajmy do tego to że mają nowoczesny sprzęt a nie jak polaczki od lat 70 KABEKA AKM i pasoszelki wbijające się w szyje ,dupe i dusze żołnierza .
od lat 70 KABEKA AKM i pasoszelki wbijające się w szyje ,dupe i dusze żołnierza


@KierownikChoroszczy: Prawie całe wojsko ma już Beryle. Pasoszelek nie widziałem już całe lata. Nie wiem, jak Ty je nosiłeś, ale jeśli wbijały Ci się w dupę, to chyba ktoś źle Ci pokazał, jak się je zakłada (;

Izrael ma nowoczesny sprzęt, bo w ciągu ostatniego pół wieku mieli tam kilka wojen i ciągle żyją w strefie
@Francisco_dAnconia: Jak nie widziałeś pasoszelek w wojsku polskim to słabo szukasz xD , Tak samo ja nie widziałem wotowca w kamzie z milteca bo #!$%@? kandahary poborowym z magazynu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
UUUUU beryl 5.56 NATO prestiż #!$%@? z tym że to AK-74m na natowskie patrony zgaduje że beryle są takiej samej jakości co GROT więc są do dupy a FB Radom rucha państwo i podatnika
@KierownikChoroszczy: Nie widziałem przez ostatnich dobrych kilka lat. Nic nie szukam, widzę, w czym ludzie chodzą. Nawet rezerwa i SP dostają lubawy.
Taak, kandahary dla poborowych. Jasne.
Beryl to nie prestiż, tylko więcej amunicji w tej samej wadze. Do tego szyny montażowe, optyka i łatwiejsze opanowanie broni w trakcie strzelania.
Nie mam porównania, bo GROTa nie używałem, ale Beryl to dobra broń.