Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Z tego miejsca pragnę bardzo mocno pozdrowić swoją mocno #!$%@?©ną szwagierkę, która to wydała na swoją wycieraczkę do podłogi (czytaj Yorka) 273 PLN za wizytę u weterynarza i leki uspokajające. Jak co roku oczywiście ¯\_(ツ)_/¯
Naprawdę zrobiła mi niedzielę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak, mocno jestem szczęśliwy z tego powodu (w końcu jestem Polakiem( ͡° ͜ʖ ͡°), bo:
ta sama osoba, gdy kupowałem Kudłatego z hodowli śmiała się ze mnie, że wydaję 2k PLN na rasowego z polecanej hodowli.

Chyba Cię poyebało

Przecież na OLX kupisz takiego za 500 ()

Duży pies to duże koszty


#psy #weterynaria #heheszki #bekazpodludzi #smiesznypiesek

Na zdjęciu #pokazpsa Kudłaty który ma wyjeb@ne na fajerwerki
Pobierz
źródło: comment_SGslknHTFaV1CId8KGgRDP8OgCO9Sp2M.jpg
  • 19
@ameliniowyguzik gratuluję świadomego podejścia do kupna psa :)
A szwagierka jak wychowała to tak ma, ale skoro zapłaciła $ za kundelka jak za yorka to nie muszę pytać czy ogarnia choć trochę behawiorystykę.
@ameliniowyguzik ja mialem takiego #!$%@? owczarka niemieckiego, co łapał petardy. Że dwie mu w mordzie wybuchły.

W ogóle to ten pies miał ADHD, potrafił pływać w wodzie w kółko nawet jak nic mu się nie rzuciło, albo łapać fale w morzu przez 8h. Wystarczyła niezamarznieta woda.

I też kosztował sporo. Żył zdrowo 13lat.
a co w tym śmiesznego, że szwagierka nie chce żeby pies się bał?


@kurd3: Śmieszne jest to, że kupuje psa z pseudo-hodowli, który ku wielkiemu zdziwieniu jest niestabilny emocjonalnie. Takie yorki to takie psie alternatywki ;]

A trzeba było adoptować i nie wspierać tego #!$%@? procederu handlu żywym towarem


@Lemonex: Ić być marudom gdzie indziej.