Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że przez te walki sklepów o gracza nie mam już w ogóle potrzeby piracic, tak od ładnych kilku lat. Wyprzedaże, bundle, a teraz rozdawnictwo są na tyle atrakcyjne, że będąc w miarę ogarniętym można sobie za grosze załatwić gier na całe lata.

Oczywiście nie gram w nowości, bo mam za dużo starych do ogarnięcia, a w dobie dlc i wydawania półproduktów wolałbym poczekać rok i kupić dopracowany tytuł na promocji, ale pewnie i tego bym nie zrobił, tylko trafił w bundlu ewentualnie za darmo. Na ten moment jak patrzę na listę to do przejścia mam z 40 tytułów co powinno starczyć na 2-3 lata, a przez ten czas dojdzie jeszcze z kilkadziesiąt innych więc nie zdziwię się jak lista będzie coraz dłuższa. Nie wiem kto w tym momencie piraci gry, mi by się nie chciało. #piractwo #gry #grykomputerowe #steam #epicgames #darmowegry #oswiadczenie #takaprawda
  • 1
@Angil230: Jak ktoś siedzi w piractwie od dawna to łatwiej mu piracić niż kupować bundle. Tacy ludzie często nie wiedzą o istnieniu promocji czy wyprzedaży, oni wchodzą na stronę z torrentami i ściągają. Żeby coś kupić trzeba się rejestrować, podawać numer karty kredytowej (której nie ma większość nastolatków) a żeby ściągnąć trzeba tylko zainstalować klienta torrent, wejść na stronę i odnaleźć poszukiwany tytuł. Czasami nawet nie trzeba wklejać cracków, bo
ściągasz