•  

  Witam mireczków! Ostatni miesiąc w tym roku- #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia :)
  W tym miesiącu zarobiłem: 260,75zł + myprofitland, którego nie liczę :) Uwaga! #rozdajo na dole!

  Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

  Na tych stronach zarabiałem:

  Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
  MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.

  pokaż spoiler http://myprofitland.com


  Ysense.com (stare clixsense) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~53,7zł. Najlepszy portal - Wiadomo jak to w grudniu jest, mało czasu spędziłem na tych ankietach, to i mniej pieniędzy :)

  pokaż spoiler http://ysense.com


  Opinie.pl - Na tym portalu dość statecznie- zarobiłem około 15zł, nie jest źle, ankiet dużo nie było :)

  pokaż spoiler Bez reflinka: http://opinie.pl


  Surveyo24.pl - W tym miesiącu dosyć dobrze na tym portalu20zł, polecam się zarejestrować. Można zarobić troche grosza więcej niż ja, bo tutaj akurat się nie przykładam :)

  pokaż spoiler http://surveyo24.com


  I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 12zł. Bardzo mało ankiet w tym miesiącu w porównaniu z innymi, ale wiadomo - grudzień to czas odpoczynku na praktycznie każdym portalu.

  pokaż spoiler https://social.i-say.com/surveys


  Studentswatch - W tym miesiącu zarobiłem ~25zł. Głownie krótkie i średnio płatne ankiety. Mi się podoba. Jak już wejdziecie to się nie przerażajcie, że są ankiety za 0 punktów, ich nie musicie robić, jak będą płatne to wyskoczą na pierwszym miejscu. Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!

  pokaż spoiler http://studentswatch.pl


  Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 89 zlotych - o dziwo grudzień wyszedł mi najlepiej spośród wszystkich miesięcy na tym portalu :O! Ale to dlatego, że trafiła mi się jedna godzinna ankieta za 7,3 funta. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu minuty w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

  Klub Kantar - Zdobyłem 670 punktów - zależnie na co wypłacimy to będzie różna kwota, ale może 670 punktów uznam za około 25zł, jest dobrze, było to 6 krótkich ankiet :)

  W tym miesiącu testowałem również inne portale, pokazuję te, które przypadly mi do gustu i mają ankiety:

  Badanie Opinii - Bardzo lubię ten portal, krótkie czytelne ankiety. Zarobiłem 11 złotych i 5 groszy :). Podoba mi się to, że jest krótko, zwięźle i całkiem dobrze płatne :)

  pokaż spoiler https://panel.badanie-opinii.pl


  Reaktor Opinii - ten portal również mi się podoba, zarobiłem na nim około 10zł, co w grudniu jest ok sprawą. Serio grudzień to jest dosyć duże skostnienie z ankietami :)

  pokaż spoiler https://reaktoropinii.pl


  Aby mieć szansę na wygranie jednej z czapek wystarczy zaplusować wpis i mieć konto starsze od tego wpisu :). Jak już ktoś wygra to podeślę linka do wszystkich czapek spośród których może wybrać swoją! Każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli wygra mirabelka to też coś znajdziemy :)! Miesiąc był średni, ale oby nowy rok był lepszy!

  [ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: rozdajo.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h