•  

  Witam mireczków! Ostatni miesiąc w tym roku- #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia :)
  W tym miesiącu zarobiłem: 260,75zł + myprofitland, którego nie liczę :) Uwaga! #rozdajo na dole!

  Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

  Na tych stronach zarabiałem:

  Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
  MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.

  pokaż spoiler http://myprofitland.com


  Ysense.com (stare clixsense) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~53,7zł. Najlepszy portal - Wiadomo jak to w grudniu jest, mało czasu spędziłem na tych ankietach, to i mniej pieniędzy :)

  pokaż spoiler http://ysense.com


  Opinie.pl - Na tym portalu dość statecznie- zarobiłem około 15zł, nie jest źle, ankiet dużo nie było :)

  pokaż spoiler Bez reflinka: http://opinie.pl


  Surveyo24.pl - W tym miesiącu dosyć dobrze na tym portalu20zł, polecam się zarejestrować. Można zarobić troche grosza więcej niż ja, bo tutaj akurat się nie przykładam :)

  pokaż spoiler http://surveyo24.com


  I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 12zł. Bardzo mało ankiet w tym miesiącu w porównaniu z innymi, ale wiadomo - grudzień to czas odpoczynku na praktycznie każdym portalu.

  pokaż spoiler https://social.i-say.com/surveys


  Studentswatch - W tym miesiącu zarobiłem ~25zł. Głownie krótkie i średnio płatne ankiety. Mi się podoba. Jak już wejdziecie to się nie przerażajcie, że są ankiety za 0 punktów, ich nie musicie robić, jak będą płatne to wyskoczą na pierwszym miejscu. Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!

  pokaż spoiler http://studentswatch.pl


  Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 89 zlotych - o dziwo grudzień wyszedł mi najlepiej spośród wszystkich miesięcy na tym portalu :O! Ale to dlatego, że trafiła mi się jedna godzinna ankieta za 7,3 funta. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu minuty w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie.

  Klub Kantar - Zdobyłem 670 punktów - zależnie na co wypłacimy to będzie różna kwota, ale może 670 punktów uznam za około 25zł, jest dobrze, było to 6 krótkich ankiet :)

  W tym miesiącu testowałem również inne portale, pokazuję te, które przypadly mi do gustu i mają ankiety:

  Badanie Opinii - Bardzo lubię ten portal, krótkie czytelne ankiety. Zarobiłem 11 złotych i 5 groszy :). Podoba mi się to, że jest krótko, zwięźle i całkiem dobrze płatne :)

  pokaż spoiler https://panel.badanie-opinii.pl


  Reaktor Opinii - ten portal również mi się podoba, zarobiłem na nim około 10zł, co w grudniu jest ok sprawą. Serio grudzień to jest dosyć duże skostnienie z ankietami :)

  pokaż spoiler https://reaktoropinii.pl


  Aby mieć szansę na wygranie jednej z czapek wystarczy zaplusować wpis i mieć konto starsze od tego wpisu :). Jak już ktoś wygra to podeślę linka do wszystkich czapek spośród których może wybrać swoją! Każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli wygra mirabelka to też coś znajdziemy :)! Miesiąc był średni, ale oby nowy rok był lepszy!

  [ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: rozdajo.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jakiś st00lej właśnie w tramwaju przyjął na klatę mandat za jakiegos różowego (oddał jej swój bilet). Różowy wysiadł 2 przystanki dalej, a st00lejowi kanar kończy wypisywać mandat xd powiedziała, że bardzo mu dziękuję, i nawet kontaktu mu nie dała xd ja pierdole jak można być tak pokurwionym? Pewnie ma tu konto więc niech zobaczy #przegryw #wroclaw #spermochlip #logikarozowychpaskow pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Mirki potrzebuje waszej pomocy. W dniu 26.12.2019 wracałem autem z świąt z moją narzeczoną i dwa kilometry od domu uderzył we mnie samochód (na zdjęciu). Szczegóły są nie ważne. Ważne jest to że 4 osoby z auta sprawcy uciekły pieszo z miejsca zdarzenia zanim zdążyłem wyjść z samochodu. Całą sytuację widział patrol policji. W samochodzie sprawcy znaleziono dokumenty, umowę kupna samochodu oraz narkotyki. Od policji dostałem tylko numer notatki służbowej i zgłosiłem szkodę w mojej firmie ubezpieczeniowej. Dwa razy byłem już na policji jako świadek lecz dalej nie mają sprawcy. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić pieniędzy za samochód (szkoda całkowita) bez przyznania się sprawcy chociaż mają notatkę policyjną że taka kolizja miała miejsce. Miał ktoś podobny problem? Moim zdaniem sprawca kolizji już jest za granicą. Czy to oznacza, że nie dostanę pieniędzy?
  #pomocy #motoryzacja #wypadek #policja
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  maklowicz podjal wspolprace z magda gessler

  odpowiedzi (15)