Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden z mirków wrzucił linka do darmowej stronki gdzie można zaaranżować sobie dom/mieszkanie i zrobić wizualizacje. Korzystając z tego razem z żoną zaprojektowałem łazienkę. Ciekaw jestem co myślicie.

W komentarzach inne wersje.

edit: oczywiście będzie tylko jeden kran, ale nie dało się tego w appce łatwo zmienić,

edit2: https://www.homestyler.com

#budujzwykopem #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #urzadzajzwykopem
źródło: comment_RppzDZgUZio8Z1WK7wMprMkjuSI20Eu2.jpg
  • 36
@dzana: bardzo ładna. Weź pod uwage:
1. w trakcie kąpieli woda poleci na farbę, lepiej podnieść linie kafelek do wysokości okna.
2. Wszelkie zdobienia w łazience chwyca wilgoć i moga zmatowiec.
3. Lampy przy lustrze musi dawać takie mocne światło żeby można było zobaczyć włosy w nosie. Łazienka potrzebuje punktowych świateł sufitowych. Ścienne światło koło lustra nie oswietli ci odpowiedni wanny.
4. Jak masz możliwość podnieś podłogę o parę cm i
@dzana: mnie się podoba, uwielbiam taki styl, styl nowoczesny jest do bani ( ͡° ͜ʖ ͡°) zmieniłbym tylko nogi wanny na bardziej klasyczne (podejrzewam że w apce tego się zrobić nie da) i kaloryfer na ręczniczki chyba biały, na czarnym widać osadzający się kurz. No i trzeba mieć na uwadze że takie płytki to duuuużo sprzątania.
@menningo: dzięki za rady, nie wiem czy na podniesienie podłogi w łazience nie będzie za późno. Muszę pogadać z wykończeniowcami, może przy okazji zmian w kanalizacji uda się podpiąc odpływ. Co do oświetlenia to jeszcze się zastanawiamy jak je zrobić.
@mojemacki: umywalka tylko poglądowa,
Stronka jest fajna i można sobie wiele rzeczy dopasować szczególnie kolorystycznie, ale liczba modeli jest dosyć ograniczona i to był jedyny w stylu retro. Ale i tak biorąc pod uwagę że jest to darmowe to super narzędzie
@dzana: ta wanna wyglada okej ale to jest kompletnie nie praktyczne no chyba ze trzymałbym tam tylko karpie. kiedys byłem w hotelu co byla wlasnie taka wanna. Strasznie ciezko było mi sie umyc wszeedzie wody nalałem, katorga
@dzana: jak lubisz styl retro to wygląda ładnie. No może ta rama okienna mi nie pasuje.

Jednak moim zdaniem to jest w ogóle niepraktyczne. Przy wannie widzę prysznic. Co weźmiesz prysznic to łazienka będzie mokra. Te lampki przy lustrze skierowane w górę też raczej nie pozwolą się kobiecie dobrze pomalować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzana: u mnie hydraulik tak zrobił i jestem mega zadowolony. Mam jeszcze pralkę to nawet przy zalaniu wiem że choć część wody spłynie unikając zalania.
1. Jeśli masz podwieszany sedes to zrób sobie z góry otwierany wlaz (drewniane wykończenie lub płytkowe). Masz więcej możliwości operowania oraz przy uroczystych wizytach masz dodatkowy schowek na miotly i mopy

Przejrzyj sobie fora majsterkowiczów. Łazienka musi Ci się podobać, ale też musi być dla Ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzana: świece będziesz załapał zaeszw jak dla zlewu podchodzisz? bo nie wierzę. że komuś się podoba ta kościelna szmira aka sztuczne świece xd
@vind: mnie się te lampy podobają, akurat w łazience średnio pewnie dadzą oświetlenie, ale odpowiadam na pytanie czy komuś się to podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzana z praktycznego punktu widzenia daj płytki wyżej, bo będziesz miał stałe mokrą ścianę nad wanną i umywalką. Poza tym taka wanna jest fajna, ale co jak będziesz chciał wziąć szybko prysznic? Albo wanna z osłonką, albo osobny prysznic.