Wpis z mikrobloga

Witam fanów #papierowerpg zaczynamy podróż w kosmos jako pionierzy z ziemi i odnośnie tego że chcemy zrobić to nieco interaktywnym doswiadczeniem będę zamieszczał ankiety i wpisy pod tagiem #spacebox i zobaczymy jak się przyjmie. Konwencja ma być luźna pod względem humoru, w początkowej fazie prób kolonizacji poza układ gwiezdny na mechanice savage world 5.4 . Mamy Kapitana Dirka "Lufę" Sorosa z mocami psionicznymi, jednookiego zabojcę/pilota Edzio Volvotore, Stiwiego Johnsa Snajpera-technika, kucharza/lekarza/bimbrownika(jeszcze anonimowego) i Hans "Minister" kovac jako międzyplanetarnego patostreamera. Każdy z graczy dał pomysł na nazwę statku i z wyników kilku ankiet na różnych stronach wybierzmy zwycięzcę. Jako kapitan odpowiadam za wykop ;)

Jak ma się nazywać statek kosmiczny?

  • Salomon 10.0% (2)
  • Orzeł 1 5.0% (1)
  • Szczupak (z ikoną korony) 50.0% (10)
  • Doritos 5.0% (1)
  • Dziewica 20.0% (4)
  • Popierdalacz 3000 10.0% (2)

Oddanych głosów: 20

  • 5
"Nazywam się Dirk Soros. Znacie mnie i moją historię. 10 lat latałem frachtowcem wielkopowierzchniowym klasy skarabeusz należącym do korporacji biedronka. Powiem wam jedno: jeszcze raz ktoś mi każe powiedzieć "codziennie niskie ceny " to mnie #!$%@? strzeli. Po wojnie z Tesco i bitwie pod pasem K-420 zostałem odznaczony i przyznano mi rangę kapitana. Nienawidzę tego mówić, ale to były dobre czasy, aż do pewnego razu...
To miała być prosta robota, wiem że