Wpis z mikrobloga

Jesteś z Lublina lub bliskich okolic? Zapraszam! :-)

W najbliższą sobotę (2020-01-04) organizuję całkowicie darmowe spotkanie, na którym możesz nauczyć się podstaw związanych z treningiem na siłowni i w domowych warunkach, z odżywianiem i szeroko rozumianym zdrowiem.
Liczba miejsc ograniczona do 3 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak to działa?
Miejsce: CityFit Lublin Gajek, godzina 11:00 (z możliwością zmian po uzgodnieniu)
Potrzebne są tylko: koszulka, spodenki, buty na zmianę, woda, ręcznik.
Jeśli nigdy nie byłeś(-aś) klubowiczem, to zarejestruj się na stronie klubu i otrzymasz darmową wejściówkę.

Co robimy?
Lekki nauczający trening, na którym poznasz podstawowe zasady ćwiczeń, technikę kilku podstawowych ćwiczeń siłowych i/lub ogólnorozwojowych. W trakcie/przed/po możesz zadawać mi pytania związane z żywieniem, zdrowiem czy inną tematyką, w której się specjalizuję.

Oferta skierowana jest dla wszystkich osób spełniających poniższe:
- Brak przeciwwskazań cd. uczestnictwa w zajęciach ruchowych;
- Preferowany wiek 16-45, płeć dowolna;
- Początkujący/średni poziom zaawansowania (brak doświadczenia lub małe do średniego doświadczenia w ćwiczeniach).

Pozostałe informacje:
- Inicjatywa jest prywatna i nie jest ofertą klubu CityFit
- Jeśli ktoś nie chce abym mógł go/ją powiązać z kontem z wykopu proszę napisać bezpośrednio na facebooka, dane dostępne w moim profilu. W przypadku napisania tutaj na PW także gwarantuję prywatność;
- Decyduje kolejność zgłoszeń
- Trzeba się zarejestrować na stronie CityFit w klubie Lublin Gajek aby otrzymać darmową wejściówkę
- Więcej informacji o mnie: www / facebook
- Nie zdążyłeś(-aś)? Napisz do mnie, może coś poradzimy :)

#lublin #lubelskie #zdrowie #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fitness #dieta
źródło: comment_ve0k3Rbs5bOevV1ZCnRotVg5pTbi0aIb.jpg
  • 4