Gorące dyskusje ostatnie 12h

UWAGA #rozdajo jakiego jeszcze na wypoku nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia mityczne wafelki Manner o smaku orzechowo-czekoladowym. Jedna paczka, całe 0,4kg. Wysyłka oczywiście do paczkomatu na mój koszt.

Wystarczy zaplusować ten post i przy okazji obstawić kto wygra nowy, prestiżowy turniej Titisee-Neustadt5 (finał jutro!)

Losowanie przez mirkorandom w poniedziałek, ogłoszenie wyników także w poniedziałek wieczorem.

Zasady:
    - jak nie traficie zwycięzcy nadal bierzecie udział w losowaniu (obstawiamy oczywiście for fun)
    - do wysyłki wymagane jest podanie numeru paczkomatu i numeru telefonu (email mile widziany just in case)
    - zielonki jak zawsze narty cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam!
    Plusujemy do niedzieli 19.01.20 do godziny 23:59

#skoki #skokinarciarskie #darmoszka #manner
    pokaż całość

odpowiedzi (129)

Córka (lvl 13) właśnie dała mi i żonie znac, że nie będzie chodzić na #religia w szkole i mamy ją od kolejnego semestru wypisać. Krew mnie zalewa najbardziej, bo żona jej jeszcze przyznała rację. Według niej skoro nie chodzimy do kościoła i w sumie to jesteśmy raczej #ateizm to nie dziwota, że dziewczyna nie chce tam chodzić. Dziadkowie mieszkają w małych miejscowościach, mocno naciskają na to, żebyśmy małą wychowali w wierze i wiem jak się to skonczy. Żona nie potrafi zrozumieć, że lepiej mieć chociaż z tej strony spokój.

#jakzyc #gorzkiezale #zalesie #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (152)

Nasz p0lski, inteligentny kandydat na prezydenta (。◕‿‿◕。)

#bekazlewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazprawakow #heheszki #bekazkatoli

odpowiedzi (43)