Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deno: ostatnio się trochę zdziwiłem bo sprzedawalem coś za 1500zl, napisał jakiś Pan z Ukrainy i praktycznie po 5min przelał mi pieniądze. Myślałem, że scam jak tutaj ale na drugi dzień pieniądze były więc bardzo fajnie. Paczki oczywiście nie wysłałem dopóki nie miałem przelewu u siebie
sztuczna kupa was boli ziomki?


@pw1: Sztuczna czy nie, nie akceptujemy takich rzeczy w serwisie. Wszystkie zgłoszenia Wykopowiczów w tym temacie, są akceptowane przez moderatorów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@a__s: dziwne. Sztuczna kupa na pewno nie obniża poziomu tego portalu (o to ciężko), a przynajmniej parę osób się uśmiechnęło. Ani też raczej nikogo nie obraża. No chyba, że jesteś hinduską (ale z tego co kojarzę z pewnej pamiętnej sesji, płynie w Tobie słowiańska krew ( ͡° ͜ʖ ͡°))
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@a__s: nie walczę o kupę tylko o SAM FAKT USUNIĘCIA KOMENTARZA, który nikogo nie obrażal ani nie był wulgarny etc. (BTW nie wstawiłem zdjęcia kupy, słabo jeśli tylko kupę widziałaś na tym zdjęciu)
Tak narzekam na poziom wykopu, bo jest zenujaco niski. Na przykład o ile kiedyś wśród komentarzy na głównej 80% było ciekawych i mądrych, tak teraz 80% jest glupkowatych i nastawionych na wojenki. Już nie mówiąc o mirko

A