Wpis z mikrobloga

Daleki jestem od w pełni popierania wysrywów przegrywów pod tagiem #p0lka i ich jeżdżenia po różowych, że wolą jakiś ciapaków, ale to co mnie wczoraj/dzisiaj spotkało, jednak gdzieś sprawia, że czasami się do takich opinii przychylam.

Poszedłem wczoraj na imprezę, a że nie ma co ukrywać raczej urodę mam kogoś z północnej Afryki albo bliskiego wschodu niż typowo polską, to podeszło do mnie 3 typów raczej właśnie z tych rejonów i coś po swojemu starali mi się przekazać. Wytłumaczyłem im, że jestem stąd, a oni że mnie z kimś pomylili. Ale po chwili rozmowy,\ zaproponowali shota w zamian więc się zgodziłem XD Okazało się, że są Palestyńczykami. Także jak ktoś wczoraj widział w Xdemonie we #wroclaw typów skandujących Fuck Israel to mogłem być ja XD

Coś pogadaliśmy i jeden z nich zapytał dlaczego polskie dziewczyny tak lecą na ich urodę. Mówię, że to trochę stereotyp i nie do końca prawda. A on na to "look at this bro". Nie minęło 20 sekund a on prowadzi do baru 3 dupy. Nie powiem, lekko się zdziwiłem, a one raczej średnio kumate i że wszyscy gadaliśmy po angielsku to nie zczaiły, że ja Polak. Jak ich słuchałem to cycki opadają. Nie chodzi o samą fascynację, ale o to, co są w stanie dla darmowego alkoholu zrobić. Przyczaiłem, jak dodawały story na instagrama profile 2 z nich. Jedna poleciała w ślinę z tym Palestyńczykiem. Przejrzałem insta tej typiary i się zastanawiam czy do jej polskiego chłopaka nie napisać, że ma bardzo udaną dziewczynę XD

Jednak te stereotypy nie biorą się znikąd i tego zażenowania rozchodzić w stanie nie jestem.

#logikarozowychpaskow #impreza #erasmus #podrywajzwykopem
  • 13
@czarny_matt94: ja byłem studentem więc po klubach chodziłem, powiem szczerze że Erazmuski też mają w #!$%@? branie u p0lacków, była taka bardzo brzydka chinka która się w Polsce nie mogła odpędzić od stulejarzy bo się naczytali animu czy czegoś że azjatka to #!$%@? w to jak wygląda, ważne że chinka. Albo murzynki też niespecjalnej urody. Egzotyka pociąga, nic z tym nie zrobisz, do tego jest lans że hehe ktoś z innego
@czarny_matt94: @Czarzy: Ja tam z czasów studiów pamiętam że z kobietami nigdy nie było problemu tylko nie trzeba było być skrajnym debilem. A sam wtedy za piękny nie byłem ;) najwięcej narzekają goście którzy siedzą gdzieś w kącie i liczą że baba sama im się napatoczy.
A dynamiczny ciapak (są też ciapackie stuleje ale to temat jeszcze gorszy od rodzimych) właśnie wyjdzie, zagada, 10 razy zostanie spławiony za 11 razem
@czarny_matt94: zgodzę się z powyższymi wypowiedziami, że egzotyka, pewnie sam byś zwrócił uwagę na ładną Palestynkę ;) myślę że w Polsce jest to jeszcze bardziej widoczne, poniewaz jakby nią patrzeć wciąż nie jest codziennością obcowanie z innymi rasami (czy ogólnie ludźmi o bardziej egzotycznej urodzie), bo aż tylu zagramanicznych u nas nie ma. Twoi nowi koledzy z xdemona pewnie nie budzą aż takiego zainteresowania w Niemczech, Holandi, czy gdzieśtam, bo tam