•  

  Witam wszystkich - przyszedł czas na podsumowanie moich rocznych zarobków na ankietach ;) - rok 2019 był moim pierwszym rokiem zarabiania (zacząłem pod koniec lutego) i twierdzę, że poszło dobrze. Warto pamiętać, że jest to tylko dodatkowy zarobek. #dawisekzarabia <- obserwujcie tag.

  W tym roku zarobiłem 2550,2zł + 530zl wypłaconych z myprofitland i kolejne 585zł około mam gotowe do wypłaty. Więc jakby to tak podsumowywać to wyszło 3665,2zł . Sam się zdziwiłem, bo jakby nie patrzeć, poświęcam na to bardzo mało czasu i jest to tylko mój dodatkowy zarobek na jakieś imprezy :)
  Dlaczego nie wliczam myprofitland normalnie? Ponieważ tam na zarobek ma bardzo dużo rzeczy wpływ, między innymi rekruci - czyli wy. Dlatego tego tak nie wliczam ;)

  **Jeśli chcecie zacząć to polecam założyć konto na każdym z tych portali i sprawdzać je około 2 razy dziennie (no może oprócz prolific, gdzie polecam zainstalować wtyczkę do chrome i czatować na ankiety, bo znikają po 2 minutach). To da wam największy zysk. Wszystkie z wymienionych portali wypłacają pieniądze.

  Ysense.com) - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. W tym roku zarobiłem tam 895,7zł, najlepszy portal! Bez dwóch zdań.

  pokaż spoiler http://ysense.com


  Opinie.pl - w tym roku na tym portalu zarobiłem 200zł i jestem bardzo zadowolony, ankiet nie jest dużo, ale da się zarobić :)

  pokaż spoiler http://opinie.pl


  Surveyo24.pl - w roku 2019 zarobiłem całe 175,8zł i jestem zadowolony. Ankiety są dość krótkie

  pokaż spoiler http://surveyo24.com


  I-say.com - na tym portalu mam całe 128,15zł - konto założyłem trochę później, ale podoba mi się jak to działa, mimo że czasem z 2 tygodnie nie ma ankiety

  pokaż spoiler https://social.i-say.com/surveys


  Studentswatch - w 2019 zarobiłem 221zł - jeśli chcecie założyć konto to aktualnie musicie poczekać do 6 stycznia, bo odnawiają portal. A serio polecam założyć konto. Jak zakładacie konto to warto podać, że jesteście ze wsi, bo takich ludzi aktualnie potrzebują.

  pokaż spoiler http://studentswatch.pl


  Prolific - Rok 2019 tutaj był bardzo dobrym rokiem. Zarobiłem 510,5zł, czyli bardzo fajna sumka :)

  Klub Kantar - następny dobrze rokujący portal - 288zł i mam nadzieję, że w 2020 będzie tylko lepiej! :)

  Portale na których zarejestrowałem się w grudniu:

  Badanie Opinii - zarobek to całe 11,05zł, ale pierwszy miesiąc na każdym portalu był słaby, także no worries :)

  pokaż spoiler https://panel.badanie-opinii.pl


  Reaktor Opinii - równie mała suma, ale to tylko pierwszy miesiąc, nie ma co się demotywować. 10zł

  W 2019 roku byłem również na portalu lifepoints, gdzie zarobiłem całe 110zł, ale konto tam zamknąłem z takiego powodu, że zdarzało im się czasami po prostu nie akceptować mojej uzupełnionej ankiety nad którą spędziłem trochę czasu.

  Podsumowuję też myprofitland!

  MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik - https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168. Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Jak się zarejestrujecie z mojego reflinka to piszcie, to wam pomogę z wszystkim! Fajna gra do pasywnego zarobku.
  Zarobiłem na niej łącznie 1115zł, konto mam od 5 miesięcy, ale dużą część zarobku stanowi mój jeden rekrut, który był szansą jedną na tysiąc i zarobiłem na nim 111 euro ;). Na początku potrzeba dużo cierpliwości :)

  pokaż spoiler http://myprofitland.com


  [ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]

  źródło: 1.png

  •  

   @Dawisek: z ciekawości zajrzałem na tą gre i co mogę napisać na gre można wchodzić raz na jakiś czas żeby spróbować wykonać ankiete lub raz w miesiącu odebrać złoto z darmowej fabryki - po kupieniu licencji na dalszą produkcje zostaje nam około 10k gold na czysto co jest równowarte około 0,5 euro śledząc Twoją historie konta mogę stwierdzić że miałeś bardzo łatwo bo spore ilośći walut lokalnych wpływały na Twoje konto z rekrutów ale to nie wszystko bo również inni gracze inwestowali w Ciebie swoje euro z czego miałeś jakiś tam procent :D brakuje w tej grze wielu wiadomości takich jak zacząć, które państwo opłaca się wybrać ze względu na podatki, która waluta jest najmocniejsza w grze bo tak za 70 zł możemy kupić 1 golda ale w innej walucie pewnie za 70 można kupić 2 goldy trudno się połapać co gdzie jest z ciekawości będę zaglądał na tą gre natomiast wyciąganie np. 20 euro w miesiącu z tej gry jest nie realne bez wcześniejczego zainwestowania co najmniej 60 euro na jakieś konkretne fabryki bo jedna kosztuje 30 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Shin-chan: jest możliwe wyciągnięcie. Klucz to kupowanie rekrutow. Opłaca się pracować 3 razy dziennie. Po miesiącu z jednej pracy będzie średnio 1 Gold. Może nie w Polsce, ale już np w Portugalii jest to osiągalne. 3 Golda dziennie i bonus pokryje jedzenie. To jest dobry wklad na dalsze finansowanie, kupowanie rekrutow itp :). Masz rację, ja akurat miałem łatwy start, dlatego nie wliczam tego tak jak ankiet :)