Gorące dyskusje ostatnie 12h

Okej, tak więc kontynuuję wczorajszą akcję związaną z uszkodzeniem mojego auta poprzez wrzucenie czegoś do układu paliwowego.
    No więc poszedłem do niego wieczorem z rękawiczkami bo brzydziłem się to dotykać gołymi rękami. Wychodzi na to, że miałem dobre przeczucie, żeby zabrać ze sobą rękawiczki. Po wyjęciu okazało się, że jednym z medykamentów są czopki. Może sąsiad już ich używał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Drugiego niestety nie potrafię zidentyfikować - to jakaś powlekana tabletka, ale nie bardzo wiem z czym w środku. Załączam zdjęcie wyjętych leków.

Obecnie podjąłem się testu. Umieściłem te leki w dwóch osobnych szklankach do których wlałem benzynę. Zobaczymy czy się to rozpuści czy nie. Będę mógł dzięki temu ocenić jak bardzo źle mogło się skończyć to dla auta.

Następnym krokiem będzie rozwieszenie kartek z informacją nt. poszukiwanych świadków i chyba rzeczywiście zgłoszę sprawę na policję.

Dodatkowo tak jak zasugerował jeden z komentujących zakładam tag - #chorysamochodnatabletkach. Jeżeli nie chcesz być wołany/a to zaobserwuj go. Będę tam dodawał kolejne wpisy.

#mechanikasamochodowa #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi #saab
    pokaż całość

odpowiedzi (133)

Witajcie Mirki oraz Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ruszamy z naszym pierwszym #rozdajo.

W zeszłym roku rozpoczeliśmy handel detaliczny naszymi artykułami każdy z naszego biura reguralnie przegląda główną Wykopu dlatego zdecydowaliśmy że, powinniśmy dać coś od siebie :)

Będą dwa rozdajo w styczniu, dzisiaj pierwsze w przyszły wtorek kolejne.

Dzis. do rozdania mamy:
    - 1 sztuka stoliku nocnego lub kawowego ( Zastosowanie wedle upodobań :) ) Wykonanego ze stalowej podstawy, malowanej proszkowo w czarny mat, na wierzchu 38mm gruby blat z litego drewna w kolorze wenge. Stolik jest przez nas spawany jest to mega trwała konstrukcja ( Myślę, że, można na nim spokojnie stanąć i nic się nie stanie ). Nie jest to produkt Chiński z profila 10x10 i ściance kartonu papieru ¯\_(ツ)_/¯, spawy są konkretne i wygląda masywnie. Reguralna cena tego stoliczka w naszej dystrybucji to 379,99 więc #rozdajo konkretne ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://kapaga.pl/stoliki/104-stolik-kawowy-nocny-lite-drewno.html

- Dla Kolejnej osoby Pakiet rustykalnych zwierzątek 3x Sowa + 3x Szpak + 3x Wiewiórka zestaw o wartości około 100zł

https://kapaga.pl/19-zwierzeta <--- Tutaj znajdziecie owe zestawy.

- Ostatnia rzecz stojak na papier toaletowy loft o wartości 129,99 zł ( Serio to fajny gadżet ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

https://kapaga.pl/stojaki-i-kwietniki/100-stojak-na-papier-toaletowy-.html

Wysyłka DPD Lub inpost na nasz koszt

Zasady :

= Zielonki nie biorą udziału.

= Plusujesz oznacza, iż bierzesz udział.

= Losujemy 3 osoby 23.01.2020 godz 15:00 przez Mirkorandom

#konkurs #dom #dekoracje #wystrojwnetrz nie wiem co tagować
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

#heheszki #humorobrazkowy #kolej #pociagi #historia

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)