Wpis z mikrobloga

Nieraz widziałem tutaj oburzenie, że ktoś śmie starego gruza za 2-5 tys. badać miernikiem lakieru. Otóż bardzo dobrze! Jeżeli ktoś zaznacza, że sprzedaje samochód bezwypadkowy, to się niech nie dziwi, że kupiec chce nabyć samochód, który będzie bezpieczny, w którym systemy zadziałają w razie potrzeby tak, jak powinny i jak zostały zaprojektowane. Nie są to puste słowa - mam kumpla ratownika medycznego, który widział prawie 30 letnie Audi z wystrzelonymi poduszkami powietrznymi, które być może uratowały kierowcy życie. Takich aut na rynku wbrew pozorom jest całkiem sporo, więc warto szukać i sprawdzać stan. Czy klient ma prawo oczekiwać po 15 letnim aucie bezwypadkowej historii - oczywiście, że tak! Mój teść dwa lata temu sprzedał takiego peugeota 307.

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #takaprawda #mechanikasamochodowa #ratownictwo #ratownikmedyczny wołam ratowników, może ktoś kojarzy równie stare auta, gdzie zadziałały poduszki.
Pobierz pogop - Nieraz widziałem tutaj oburzenie, że ktoś śmie starego gruza za 2-5 tys. bada...
źródło: comment_q0s5mTSrUuCwlwIQlsgBA1JxaXiKWfoo.jpg
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pogop: takie gruzy warto sprawdzić miernikiem pod kątem szpachli na elementach konstrukcyjnych. Jak jest szpachla na słupkach A, B, czasami C, na dachu, w komorze silnika, albo w bagażniku pod kołem, trzeba zacząć zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) szpachla na drzwiach czy masce to pikuś, drugi lakier także. Nadkola w szpachli to nie problem w takim gruziku. Ale gruba warstwa szpachli na konstrukcji (widziałem na podłużnicy
@adii_22: to już technikalia, sam do drzwi lakierowanych bym się nie dowalił, ale do słupków już tak - motyw z podłużnicą dobry, nie spodziewałem się XD

Jak jest szpachla na słupkach A, B, czasami C, na dachu, w komorze silnika, albo w bagażniku pod kołem, trzeba zacząć zadawać pytania


@adii_22: to już w sumie można o nic nie pytać, najwyżej o to, po #!$%@? ja tu przyjeżdżałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pogop: w swifcie kolegi dziwnie podłużnice dziwnie zaczęła chrupać ruda. Pękała, ale tak... Inaczej. Z racji, że to auto w kjs fruwało to niedługo potem wyleciał silnik i zrobił się dostęp do podłużnicy. Żałuję, że zdjęć nie mam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Tylko_noc: i co kupującego auto obchodzi czy byli ranni (auto powypadkowe) czy nie byli (auto bezwypadkowe)? Bzdury. Ktoś walnął w słup to powypadkowy, nawet bez rannych i nawet jakby samochód sam się stoczył z górki. Tutaj nie ma zastosowania definicja z kodeksu ruchu drogowego.