Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rok spędzony na codziennym podłączaniu żywienia, gdzie każdy zbędny ruch groził wprowadzeniem bakterii wprost do serca. Rok spania tak, żeby słyszeć w każdy ruch, bo młody mógł się zakręcić w kabel od żywienia, urwać go i zamiast się pożywiać, to krwawić po cichu (pic.rel. w komentarzu). Rok zmuszania do jedzenia, pilnowania, żeby nie wyrwał cewnika, codziennego ważenia, i praktycznie braku wolnych wieczorów, bo przy każdym ruchu biegło się sprawdzać, czy nic nie uszkodził.

I po roku w końcu koniec, jelita zregenerowały się na tyle, że radzi sobie bez żywienia. Mirko #pijzemnokompot a ja idę szukać whiskey godnego takiej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dzieci #zdrowie
    pokaż całość

odpowiedzi (145)

Litr benzyny ma około 10 milionów kalorii.
    Dzienne zapotrzebowanie człowieka to 1500-2500 kalorii
    Jeden litr wystarczy średnio na 5000 dni czyli na jakieś 13.7 lat.
    Więc gdybym wypił tak z 5 litrów benzyny to nie musiałbym jeść przez resztę życia.

#heheszki #dieta #silownia #mirkokoksy #odchudzanie #coolstory pokaż całość

odpowiedzi (31)

No to może tym razem się uda?
    Próbki DNA pobrane przez genetyków ze szczątek ponad 30 osób należących do dynastii Piastów pozwolą zweryfikować istniejące hipotezy na temat ich rzeczywistego pochodzenia. Dzięki nim genetycy są w stanie ustalić czy Piastowie mieli skandynawskie czy wielkomorawskie pochodzenie.

Link do znaleziska - Archeolodzy chcą wyjaśnić pochodzenie Piastów

Zachęcam do wykopania!

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
    Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
    Jeśli podobają Ci się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #sredniowiecze #zainteresowania #swiatnauki #piastowie #religia #monarchizm #wydarzenia #zwiadowcahistorii
    pokaż całość

odpowiedzi (62)