Wpis z mikrobloga

@DzikiZwierz: Większość posiadaczy #ps4 na tagu jest mocno agresywna i wyjątkowo wulgarna. Co z Wami jest nie tak? Czy to przez ten hałas? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy frustracja, że xboksiarze mają wszystko za grosze a często nawet za friko? A może przez to, że macie kiepskiego pada? Czy może chodzi o to, że PS4 prawiePRO nie daje rady w 4K a Xbox One X - najpotężniejsza konsola świata - radzi sobie z tym bez problemu? Chcielibyście pograć w Forzę ale ni ma i nie bydzie? Smuteczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Boli, że wciąż musicie płacić za Wiedźmina 3 i GTA V a u nas „leży” to sobie w game passie? Powinniście coś z tym zrobić. Chciałbym w końcu poczytać kulturalne wypowiedzi użytkowników PS4, szanujmy się choć odrobinę. Tak jak ja szanuję Was i trzymam kciuki byście i Wy w końcu mieli lżej oraz mniej powodów do narzekania i więcej radości. Dziękuję za uwagę.
#xboxone
  • 19
@kRz222: Ależ najdroższy colego, skąd pomysł, że chcę kogokolwiek wkurzać? Do głowy by mi to nie przyszło. Pokój i miłość bracie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbbxx Jeden #!$%@? mialem xa i wróciłem do pleja bo więcej wafli mam tutaj do grania, ale polecam xklocka jako konsole do taniego grania. A no i #!$%@? napinaczy.
@rbbxx: no to skoro wrzucasz listę z neta, a nie masz pojęcia jak generowana jest grafika w konsolach i że to nie jest 4k tylko obróbka programowa i podbijanie to spooko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Prawdziwych 4k jest na wyliczenie jednej ręki jak nie mniej
@ApacerPL: W jaki sposób wszedłeś do tych konsol, że w nich siedzisz? Nie możesz się z nich wydostać? Mam dzwonić po pomoc? Podaj lokalizację. Konkrety Colego, jak ja miałem atari 65XE to Ciebie prawdopodobnie nie było na świecie, ewentualnie wyprostowany wjeżdżałeś na wrotkach pod szafę. Mam Ci wymieniać wszystkie konfiguracje kompów, konsol i laptopów, które miałem od tamtej pory? Konkrety, która z gier 4K na xbox one x działa w rozdzielczości