Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tak wygląda jajko idealne. Nawet z tym nie handluj.
  #jedzzwykopem #gotujzwykopem #dziendobry

  odpowiedzi (92)

 • avatar

  Mireczki, mam sytuację dość grubą.
  Spędzam pauzę na jednym z parkingów w Niemczech, pod Monachium.
  Wracam rowerem z miasta i zabieram się za obiad. Nagle słyszę ze inba, jacyś pijani kierowcy się kłócili więc wyjdę, zobaczę co i jak.
  Dali sobie po liściu i ten jeden Kiero ledwo idąc wchodzi do ciężarówki i odpala, no to wskakuje mu do szoferki i pytam co odpierdala, on do mnie ze właśnie rusza. Ja się pytam jak to i że jest tak najebany ze wytrzeźwieje jutro. Pijaczyna zaczął się drzeć i ruszać, no to zanurkowałem wyciagnalem kluczyki i teraz czekam na policję bo gość się rzuca że musi jechać i inny kierowca zadzwonił na psy. Chciałem uniknąć interwencji policji ale afera na cały parking.
  Dobrze zrobiłem?
  #bekaztransa takie trochę #chwalesie i #heheszki bo jest grubo. Później opiszę co i jak.
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Wczoraj usłyszałam od pewnego chłopaka, że jestem staroświecka ( ಠ_ಠ) Dlaczego?
  Bo nie przepadam za facetami, którzy ciągle imprezują, piją i palą(nienawidzę jak facet pali) i nie mają żadnych perspektyw na przyszłość. Bo zamiast na piwko wole iść do restauracji, na spacer albo jakoś inaczej spędzić czas. Bo szanuję mężczyzn i tego też od nich wymagam w moją stronę, bo nie toleruję jak facet przeklina i zachowuje się jak patus. Bo wolę jak facet jest ubrany elegancko zamiast bluzy z adasia...

  Wczoraj spotkałam się z pewnym chłopakiem, który jak się domyślacie, jest przeciwieństwem tego co napisałam i powiedział mi te parę słów na koniec spotkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Serio kurła jestem staroświecka? Mam 22 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)