Wpis z mikrobloga

@Ochlapto: Do czasu. Koleś zbudował fanbase wokół jednej gry. Gdyby nagrał lub streamował cokolwiek innego niż wot, to widownia i sposób na wyciąganie hajsu od dzieciaków zaczął by umierać. Dopóki wot ma się dobrze, dopóty biznes się kręci. Po kanałach innych wotowców widać, że materiały z innych gier nie mają wzięcia pośród społeczności wota. O ile nie pójdzie w patostreamy, to razem z wotem odejdzie w niepamięć. Ale obym się mylił,
@gebur: To pomyśl - gdzie są rodzice? Wszystkie yt, srapchaty, gejstagramy z tego co kojarze są dostępne dla osób w wieku 13+ za zgodą opiekuna prawnego. Jeśli ludzie nie są w stanie zapanować nad istotą swojej prokreacji, to pewnie sami nie są wiele mocniej rozgarnięci życiowo. Choć pewnie większość z nich nawet nie zdaje sobie sprawy co ich dziecko robi w wolnym czasie. Natomiast życie tak wygląda, że by coś zyskać,
@Bioenergoterapeuta: Widzę że jesteś jednym z tych którym oszukiwanie słabszych nie przeszkadza. Mam trochę lat na karku i wiem, że nie każdy jest rozgarnięty i czasami tych "głupszych", słabszych trzeba chronić przed ludźmi którzy ich wykorzystują. Nie każdy urodził się super inteligentyn i nie zawsze ma mądrych rodziców którzy ogarniają internet.
Dla mnie każdy kto wykorzystuje osoby słabsze (dzieci, starszych) to bydle.
Jest od cholery dobrych stremerów z WOT którzy nie