Wpis z mikrobloga

Hej,

mam zdiagnozowaną hipersomnię i mam nawet recepty na lek Vigil, który nie jest dostępny do Polski. Aczkolwiek nie uśmiecha mi się jeździć do Czech lub Niemiec, żeby te recepty realizować. Dotychczas kupowałem NZT Limitless, a jak on podrożał, to kupowałem NZT Power, a jak ostatnio NZT Power był niedostępny kupiłem raz NZT Ultimate. Teraz NZT Ultimate i NZT Limitless są niedostępne, a zamiast starego NZT Power jest jakiś nowy z mniejszą ilością tabletek, ale ze starą ceną... :v

Milionerem nie jestem, już 360-380 PLN miesięcznie było dla mnie bardzo dużo, więc tym bardziej nie podoba mi się płacić 480 PLN za 200 mg modafinilu na 30 dni. :c

Moje pytanie jest takie, czy znacie jakieś sprawdzone źródło modafinilu (a nie jakiejś witaminy C w opakowaniu z napisem modafinil), gdzie nie zapłacę więcej niż 12 PLN za 200 mg (a najlepiej znacznie mniej, gdyż produkty NZT były mieszanką różnych składników, nie tylko modafinilu)?

Z góry dziękuję za pomoc. :)

#hipersomnia #modafinil #nootropy #leki #dopingmozgu #noopept #narkotykizawszespoko #suplementy #neurologia
  • 16
@Hadar: A import docelowy nie działa w takich przypadkach jak twój? Może jakaś czeska apteka zrealizuje ci receptę przez internet? Ja zamawiałam leki (nie na receptę) z Czech i normalnie je przysyłali np. piracetam. Może nie będziesz musiał osobiści jeździć tylko wystarczy np. przesłać skan mailem (no nie wiem), lub oryginał listem?
@Hadar: Zastanawiałam się nad jakimiś sklepami z RCchem, tylko nie miałam czasu sprawdzić. Polecam popytać, lub poszukać na Hyperreal.info. Forum: https://hyperreal.info/talk/ . Sklepy które się tam reklamują są raczej sprawdzone, jest też dział na forum w którym można też poczytać który sklep robi wałki który nie.
@dziubelp: Osobiście się boję wchodzić na te wszystkie fora miłośników dziwnych substancji, bo wydaje mi się, że moje oczekiwania mogą być rozbieżne z ich. :v
@Hadar: Ale to eksperci, oni o wiele szybciej powiedzą ci gdzie znaleźć substancje a, b, c. Modafinil jest legalny, a do tego masz recepty więc na pewno znajdą ci dobre źródło.
Wątek o modafinilu na pewno już istnieje więc użyj wyszukiwarki temat dostępności i ceny był z pewnością wałkowany kilkukrotnie od kiedy pojawił się modafinil.
Na Hyperrealu informacje są lepiej sprawdzone niż na tagach wykopowych. Tutaj czasem ludzie piszą głupoty przekopiowane