Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tymczasem ogrom ludzi kupi jutro bułeczkę w biedronce, gdzie stare baby srają z rana, nie myją rąk, a później mieszają łapskami w pojemnikach. Zrobimy sobie własnego wirusa xD

#chiny

odpowiedzi (22)

#stancjabaza Rozpoczynam wojnę.
    Współlokatorka, której wiecznie coś śmierdzi, w tym moja ryba, zadzwoniła do właścicielki mieszkania żeby się poskarżyć, że w kuchni śmierdzi, że głównie rybą śmierdzi.
    Po pierwsze - coś jej powiem, nie wiem co, ale na spokojnie ją zgnoję, nie będzie się pierwszoroczniak rządził przy mnie - dorosłej Pyrze.
    Po drugie - szukam porady co innego śmierdzącego mogłabym smażyć albo gotować. Kalafior i brokuł mają swoje zapachy, może wątróbka, ktoś już mi polecał żołądki drobiowe chyba, nie wiem, znajdę. Ma śmierdzieć, nie musi smakować. Jeśli będzie capiło zjem to ze smakiem.
    #wojna #pyramarudzi #gotujzwykopem #kuchnia #stancjabaza #niewiemjaktootagowac
    pokaż całość

odpowiedzi (254)

Hej. Kazdego plusującego zawolam jutro wieczorem w oddzielnym wpisie, gdzie rozpisze co dokladnie trzeba bedzie kupic, jak sie zabezpieczyc i co zrobic w przypadku SHTF. Bede tutaj bral pod uwage obecna sytulacje czyli wirusa 2019ncov oraz przewidywany okres wynalezienia szczepionki przez Coalition for Epidemic Preparedness Innovations.
    Mialem to rozpisac jak sytulacja zrobi sie bliska krytycznej (dzien-dwa przed panika)ale widze ze jest zapotrzebowanie na tego typu tresci juz teraz to zrobie to szybciej.
    P.S. Na dzien dzisiejszy nic nie wskazuje na potencjalnie sytulacje krytyczna w krajach o wysokiej higienie.

#wirus #swiat #nauka #chiny #epidemia #2019ncov #zdrowie #medycyna #preppers #survival
    pokaż całość

odpowiedzi (16)