Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Polska wizja państwa dobrobytu
  #bekazpisu #humorobrazkowy #nosaczsundajski

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Mirki moje pierwsze #rozdajo
  Zamówiłem sobie na #aliexpress kamerę endoskop do telefonu ale, ze nie byłem wtedy pierwszej trzeźwości to zamówiłem do Androida, a nie iosa wiec chętnie go komuś odstąpię.
  Endoskop działa tez będąc podłączony do laptopa (sprawdzałem na Win10 i działa), w skład zestawu poza kamera, wchodzi przejściówka na usb, płyta z oprogramowaniem (można tez ściągnąć z internetu) i jakieś chwytaki. Wartość całego zestawu to zawrotne $2.44 wiec gorąco polecam.
  Losowanie jutro o standardowej porze, czyli 21:37.
  Jak szaleć to szaleć - nie ma restrykcji co do pulsujących kont ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Edit: Pokrywam koszt wysyłki do paczkomatu
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Koleżanka pracowała w administracji jednego ze znanych polskich uniwersytetów. Po dwóch latach ją wyjebali z klasykiem, że "nic nie robi". Prawda była taka, że na jej miejsce czekała protegowana jakiegoś znamienitego profesora.

  I teraz zaczyna się impreza. Jak koleżanka usłyszała, że chcą jej wypowiedzieć umowę to poprosiła o rozwiązanie za porozumieniem stron no i cześć no i elo.

  Pół roku później dzwonią do niej, że "natychmiast ma przyjść bo pan rektor każe i ma podpisać jakieś papiery". Kumpela, że jest już w innym mieście. "To proszę przyjechać." "Chyba se państwo jaja robią. Nie. Jak pan rektor ma sprawę to zapraszam do mnie." XD

  Sprawa być może by się tu zakończyła, ale dzisiaj dzwonią do niej "jakie jest hasło do komputera". Mieli tam jakiegoś freaka od ochrony danych, który polecał szyfrować VeraCryptem. XD Ona w sumie pamięta, ale ma już wyjebane i mówi, że nie wie. Rozłączyła się.

  Teraz piszą jej jakiegoś maila z dupy strasząc sądami. XD "Składajcie pozew, nie moja wina, że macie burdel." XD

  Polskie uczelnie to stan umysłu.

  #pracbaza #uczelnie #studbaza #uniwersytety
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)