Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  #zalesie #patologiazewsi #bekazpodludzi #emigracja
  Musiałem wrócić na kilka miesięcy do Polski z Norwegii - bo problem ze zdrowiem Mamy - Mama niestety zmarła - ale to nie jest sedno sprawy.
  Za 2 tygodnie wracam do Norwegii.
  No i na okazję powrotu do polski wynajmowałem mieszkanie w "starym" bloku, gdzie okazało się, że sąsiedzi pod moim mieszkaniem to totalne patusy.
  Jest ich: matka i 4 synów w wieku 20-35 lat (tak na oko)
  1, Dzień w dzień libacje alkoholowe do 2-4 w nocy, mega głośno muzyka, krzyki, awantury, bójki. Nieraz tak się biją między sobą, że meble się chyba przewracają.
  2. Typy nie wyjdą na balkon czy przed blok, tylko wychodzą z mieszkania i palą na klatce.
  3. Cała klatka schodowa do ich mieszkania zapluta, zaśmiecona
  4. W weekendy cały dzień leci disco polo na pełną moc, że mi szklanki po biurku jeżdżą
  5. Jak się nawalą, to rzygają przez okna albo palą w kuchni lub łazience i cały dym mi leci przez kratkę wentylacyjną do mieszkania, nieraz jak idę w nocy do toalety to mam w toalecie kłęby dymu.
  Zwracałem uwagę, prosiłem np. chłopaki dzisiaj naprawdę źle się czuje możecie dać sobie dzisiaj spokój - to odpowiedź "pocałuj mnie w dupę" albo "było w bloku nie mieszkać"

  Zacząłem zgłaszać na policję ale policja ma na to wywalone, bo nikt z nich nie płaci mandatu, bo nikt nie pracuje - pracują gdzieś na budowach ale pewnie na "czarno". Policja przyjedzie bo musi, spisze ich i pojedzie.
  To samo spółdzielnia - Nic nie może zrobić.

  Zaczęły się groźby, że ja dzwonię na psy, że po mordzie dostanę.
  To mówię dawaj śmiało, akurat za to już was wrzucą za kraty.
  No i tak się powoli żyje...

  No i z racji tego, że wracam do Norwegii myślałem o jakiejś zemście. Nie wiem, rozliczę się z właścicielem mieszkania, kluczyki wrzucę do skrzynki na listy. A jak będę wychodził na "samolot". To zostawię włączoną wodę żeby im zalało mieszkanie.

  Chyba nikt w Norwegii mnie nie będzie szukał za zalanie mieszkania ?
  Myślałem w tym kominie co idzie przez cały blok i kratka jest w kuchni i łazience - wyciągnąć kratkę i na jakimś sznurku zawiesić jakieś odchody albo głośnik żeby im pograł kilka godzin - no ale to pozostali blokownicy też będą pokrzywdzeni ?
  Ostatnie mi przyszło, żeby w ich rozwalonym dostawczaku, który chyba ma z 30 lat, wybić szyby czy pociąć opony - ale to pewnie straty będą oszacowane na 20 zł
  Albo na ostatnie 2 tygodnie mieszkania wypożyczyć jakiś mega wielki głośnik z basem, ustawić go frontem na podłodze i puszczać 24/7 jakąś piosenkę typu "jesteś pipą, tylko pipą, pipąąąąąąą"

  Dodam, że oni mieszkają na 4 piętrze a ja na ostatnim to jest 5.
  Jakieś pomysły ? Proszę !

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #609cc4a7fe0977000b8af07c
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  #izrael #humorobrazkowy #spermiarzalert #pdk

  Spermiarzu dlaczego nie wspierasz Izraela? Popatrz sobie na te zdjęcia naszych żołnierek.

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  40 proc. seniorów nie chce się szczepić przeciwko COVID-19

  Czemu?

  Widoczny spadek zainteresowania szczepieniem zaobserwowano w kwietniu. Właśnie wtedy polscy biskupi wydali stanowisko w sprawie szczepionek. Ich zdaniem, "technologia produkcji szczepionek firm AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi poważny sprzeciw moralny".

  Kościół klasycznie celuje w mistrzostwo Polski w robieniu sieczki w mózgach starych ludzi.

  Katolickiej sekcie nie wystarcza dojenie z kasy państwa. Nie wystarcza im również ustalanie prawa poprzez macki swoich finansowanych wiadomo skąd fundamentalistycznych przybudówek. Mało im. Trzeba jeszcze nastraszyć starych ludzi płodami w szczepionkach i wspomnieć coś o moralności, w której jak wiadomo kościółek jest ekspertem.

  Jak rzekł wielki patriota Tadeusz Kościuszko, w liście do Księcia Czartoryskiego:

  Kler zamąca ludowi oczy kłamstwami, wiarą w piekło i dziwacznymi dogmatami oraz abstrakcyjnymi i niezrozumiałymi ideami teologii. Księża zawsze będą czerpali korzyści z ciemnoty i przesądów ludu i wykorzystywali religię, nie ma co do tego wątpliwości, jako maskę skrywającą hipokryzję i łajdactwo ich poczynań.

  Antyludzka organizacja, żerująca na ludzkim strachu i naiwności. Nie ma chyba w Polsce większego szkodnika niż kościół. Brak śliny by pluć na tą zepsutą do cna korporację.

  Fakt, nie opinia.

  źródełko

  #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #koronawirus #szczepienia #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)