Wpis z mikrobloga

Po roku użytkowania Alfy 147 przez różowego można co nieco powiedzieć o tym aucie.

Zrobione jakieś ~12k km, silnik 1.6ts 120KM w manualu. Przebieg obecnie 142k km. Średnie spalanie 8L przy jeździe w sumie 50/50. Awaryjności brak, laweta nie była potrzeba ( ͡º ͜ʖ͡º) Przez rok wymienione(pomijajac filtry, świece i olej) cewka, amortyzatory i hamulce tył więc tyle co nic. Auto w swojej klasie bardzo tanie, bardzo dobrze wykonane, świetnie się prowadzi więc gdyby ktoś się zastanawiał to z całego serca polecam, nudny golf 4 czy astra w tej cenie niema startu.

#alfaholicy #alfaromeo #147 #motoryzacja #samochody
Pobierz
źródło: comment_cqDJMxJ6cdRyLRi37C5wgYVucSFGomLP.jpg
  • 8
@Kejran: fajne auto, tez miałem brać ale szybko się z niego wyleczyłem po przypadku kumpla xd
2009r 1.9JTDm 125+ chip na 150 - fajnie się to odpychało i trzymało drogi ale:
Kiedyś z dnia na dzień pilot się rozkodował, od tak z dupy
Podczas mrozów pękła klamka od strony kierowcy - ponad 200 zł za używkę na szrocie xd
Raz zatankował jakieś #!$%@? paliwo - wszystkie wtryski do wymiany
Coś tam
No widzisz a moje dwie znajome mają 147 z 1.6: jedna to ta mocniejsza a druga 120km. Mocniejsza umarła miesiąc temu, słabsza (chyba 105km) umiera na rudoze. Co do nagłego zgonu mocniejszej to korba przywitała się osobiście z właścicielką przez nowo wywalone okienko rewizyjne w bloku... a 3 lata temu kumpel z roboty miał taką 147 też z 1.6.. piła jak szalona olej, kurde wciągała litr na 500km.. podejrzewam ze były to