Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siema Mirko to znowu my, z okazji naprawienia plusów na wykopie* ( ͡° ͜ʖ ͡°) robimy #rozdajo w środku tygodnia.

pokaż spoiler *ostatnio były z nimi mega problemy xd

Robimy pierścionki zaręczynowe i inną biżuterię - a w przypadku spersonalizowanych zamówień dajemy więcej niż napisaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dzisiaj mamy do rozdania:
    3 celebrytki pozłacane lub rodowane (ultra mieniące się) dla #rozowypasek

No dobra ale co to ta „celebrytka”? (Picrel.) To taki zintegrowany łańcuszek z wisiorkiem.

Zaraz #walentynki dlatego na celebrytki dajemy -15%.
    Kod: WykopowyCelebryta

Za sobą mamy już wiele spersonalizowanych zamówień (w tym kilkanaście na Mirko)

Spersonalizowane tzn? - w danym budżecie który sami określacie my odsyłamy ofertę która jest po prostu lepsza.
    Większy kamień? Zawsze. Więcej złota? No problem. Wybrany wzór tylko inne kamienie? Takie zamówienia uwielbiamy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jesteśmy na to otwarci i robimy to w sensownych pieniądzach.

Zasady?
    1. Zaplusuj post
    2. Czekaj na wyniki do jutra

Opcjonalnie: obserwuj nas - będziemy rozdawać kolejne!

ps. dla Mireczków na priv stolica Maroka czyli Rabat. Nasza strona

ps2. Mamy też instagrama i fb

ps3. w sumie fajny tag - możecie obserwować #dbijou i #zloterozdajo 

ps5. zielonki nie biorą udziału

pokaż spoiler ps6. Nie było ps4

#rozdajo #zloterozdajo #dbijou #bizuteria #jubiler #zareczyny
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Jakiś st00lej właśnie w tramwaju przyjął na klatę mandat za jakiegos różowego (oddał jej swój bilet). Różowy wysiadł 2 przystanki dalej, a st00lejowi kanar kończy wypisywać mandat xd powiedziała, że bardzo mu dziękuję, i nawet kontaktu mu nie dała xd ja pierdole jak można być tak pokurwionym? Pewnie ma tu konto więc niech zobaczy #przegryw #wroclaw #spermochlip #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (38)

Mirki potrzebuje waszej pomocy. W dniu 26.12.2019 wracałem autem z świąt z moją narzeczoną i dwa kilometry od domu uderzył we mnie samochód (na zdjęciu). Szczegóły są nie ważne. Ważne jest to że 4 osoby z auta sprawcy uciekły pieszo z miejsca zdarzenia zanim zdążyłem wyjść z samochodu. Całą sytuację widział patrol policji. W samochodzie sprawcy znaleziono dokumenty, umowę kupna samochodu oraz narkotyki. Od policji dostałem tylko numer notatki służbowej i zgłosiłem szkodę w mojej firmie ubezpieczeniowej. Dwa razy byłem już na policji jako świadek lecz dalej nie mają sprawcy. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić pieniędzy za samochód (szkoda całkowita) bez przyznania się sprawcy chociaż mają notatkę policyjną że taka kolizja miała miejsce. Miał ktoś podobny problem? Moim zdaniem sprawca kolizji już jest za granicą. Czy to oznacza, że nie dostanę pieniędzy?
    #pomocy #motoryzacja #wypadek #policja
    pokaż całość

odpowiedzi (41)