Gorące dyskusje ostatnie 12h

#szukampracy #praca #spawanie #frezarka #slusarstwo
    Mirki jest sprawa, mój wujek który mnie bardzo wspierał odkąd byłam dzieckiem i zawdzięczam mu chyba całą swoją karierę, bakcyla do grafiki, komputerów i ciekawość jaką we mnie zaszczepił, stracił robotę i jest w trudnej sytuacji. Pojechał na chwilę za granicę pracować na platformie wiertniczej, ale musiał wrócić ze względu na kontuzję ramienia. Ma ok. 50 lat.
    Czy ktoś z Was może ma jakieś kontakty czy wiedzę o tym gdzie mógłby poszukać pracy? To jest złoty człowiek, ma bardzo dobre serce, słabo w siebie wierzy, ale jak się za coś zabiera to jest bardzo skrupulatny i uczciwy. Bardzo bym mu chciała pomóc. Potrzebuje etatu, najlepiej za granicą ( #uk #szwecja #niemcy #irlandia #holandia #dania #norwegia gdziekolwiek) z możliwością powrotu co jakiś czas, ponieważ potrzebuje pieniędzy. W miasteczku w którym mieszka #malopolska oferty są naprawdę poniżej godności człowieka (╯︵╰,)

Poniżej jego kwalifikacje:
    - Pracując w firmie reklamowej robił instalacje oświetlenia reklam, produkował litery przestrzenne, kasetony itp.
    - Obsługuje frezarkę AXYZ, laser wycinający i graweryjący w plexi i sklejkach drewnianych
    - Wykonuje prace ślusarskie: cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie, spawanie
    - Robi spawy stali czarnej i aluminium
    - Jego pasją jest robienie mebli z drewna i metalu i wycinanie na domowej frezarce CNC elementów dekoracyjnych
    - Ma kurs na operatora wózka widłowego i spawacza MAG135
    - Ogarnia też rysunki techniczne czy projektowanie wektorowe do tych frezarek.
    - Chętnie się też przyuczy zawodu w razie potrzeby, pracował w Szwecji i kiedyś kilka lat w Irlandii jako kucharz, angielski ma słabawy ale sobie przypomni i się douczy na pewno.

jeśli komuś z was coś wpadnie do głowy, to będę wdzięczna za kontakt!!!
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Geberit dobra rzecz..

#januszebudownictwa #lazienka #budownictwo #budowadomu

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (26)

#rozdajo Codecademy Pro konto do June 10, 10:15 AM
    Zwycięzca będzie wylosowany jakoś jutro po południu.
    #programista #programista15k #programowanie #programujzwykopem #naukaprogramowania #javascript #python #informatyka pokaż całość

odpowiedzi (9)