Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Człowiek zapierdala po 13 godzin dziennie w pracy żeby wykarmić rodzinę i musi płacić 2 tysiące za mieszkanie, ledwo wiąże koniec z końcem i musi brać jeszcze nadgodziny żeby nie skończyć pod mostem, a jakiś dzieciak z wykopu zarabia 8 tysięcy złotych bo je słodycze i tutaj to wrzuca popełniając przy okazji mase błędów ortograficznych, bo to niby jest zabawne..Brak mi słów.

  Ludzie łączą studia z pracą oraz nauką, żeby kiedyś móc żyć jak człowiek, a Morawiecki i tak zajebie ci 30% wypłaty, najebie akcyz i innego gówna, a ty biedny polaczku pracuj byś mógł ledwo przeżyć kolejny miesiąc. Ludzie oddają ze swoich płac więcej niż zarabia patologia pobierająca 500+. W taki sposób nic się w tym kraju nie zmieni.

  Ale zaraz się zleca wielcy wykopowi bogacze i wszelkiej maści eksperci ze było pracować, dłużej, uczyć się i tak dalej - takie pierdolenie, żeby w tym kraju się dorobić trzeba mieć albo wielkie plecy, albo kraść i kombinować jak ten krętacz phaxi. A zwykły człowiek pracujący za średnią krajową, który chce uczciwie zarobić jest jebany z każdej strony. Kraj z gówna i kartonu.

  I wy jeszcze wykopy toczycie tą kule ulepioną z gówna i potem się dziwicie, że jest jak jest i nic się w tym kraju nie zmienia....

  #zarobki #zalesie #polska #praca #studia #podatki #ekonomia
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Podobno co piąty człowiek na ziemi jest Chińczykiem.

  Zaplusuj post, a uniwersalny test przy pomocy AI sprawdzi kim jesteś:
  1. Nie Chińczyk
  2. Chińczyk
  3. Nie Chińczyk
  4. Nie Chińczyk (Murzyn)
  5. Nie Chińczyk
  6. Nie Chińczyk
  7. Nie Chińczyk
  8. Nie Chińczyk (Murzyn)
  9. Chińczyk
  0. Nie Chińczyk

  #chiny #polska #glupiewykopowezabawy pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Być może omija Was Mirki soczysta #afera, dlatego zapraszam do podsumowania na gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  1. Zielonka @skeeto666 narzeka na sklepy, które wystawiają produkty minimum poniżej progu 40 zł aby produkt nie mógł załapać się na Allegro Smart, czyli darmową wysyłkę.
  2. Seba prowadzący konto @KFD_pl wyzywa i opluwa mireczków którym to przeszkadza.
  3. Sebie mało żyłka nie pęknie, denerwuje się że ktoś śmie śmieć zarzucać mu manipulowanie ceną i że tylko cebulak i janusz by tak zrobił.
  4. Użytkownik @debenek generuje historię cen danej aukcji: https://allegronauta.pl/oferta/6749963297
  5. Jak widać, akurat na ok. tydzień przed wejściem w życie Allegro Smart, cena suplementów obniża się na ciut poniżej progu 40 zł
  6. Przypadek? Nie sądzę.
  7. Sebek twierdzi że to jednak przypadek, że od marca 2017 produkt zmienił cenę tylko jeden raz i to akurat przed wejściem Allegro Smart.
  8. Dodaje, że mireczki w większości i tak nie są ich grupą docelową więc można ich obrażać.

  Oj, panie Sebo z @KFD_pl, bardzo brzydko jest tak kłamać. A jak kłamiemy, to chociaż nie wyzywajmy innych od cebulaków i januszy, zwłaszcza że to Pan pokazał kto tu jest prawdziwym januszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A wasza kreatyna i tak jest paskudna w smaku.

  Zapraszam: https://www.wykop.pl/wpis/47014015/denerwuje-mnie-wystawianie-produktow-o-grosz-lub-d/

  #mikrokoksy
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)