Wpis z mikrobloga

@dontonek: Zrobiłem dokładnie tak, jak piszą na tej stronie http://podlaska.policja.gov.pl/pod/dzialania/ruch-drogowy/dzialania-wrd/stop-agresji-drogowej/28397,Stop-agresji-drogowej.html

Wypełniłem formatkę o której piszą na końcu, z dokładnym opisem sytuacji (oprócz miejsca i samochodu, to kto prowadził, wszystko co udało się zapamiętać). Dzięki temu nie musiałem stawiać się na przesłuchaniu, wystarczyły informacje wysłane mailem.

To zawiadomienie z policji wysłali sami. Być może, coś się zmieniło w prawie w tej kwestii, bo kilka lat temu jak coś zgłaszałem, to nie dostałem
@One_Stone: mozna mnie hejtowac ale zupelnie szczerze uwazam za zatrzymywanie sie w takich sytuacjach jak op za wlasnie stwarzajace niebezpieczne sytuacje. Znam te droge i jakby poczekal chwile az nie bedzie nic jechac to by mu sie nic nie stalo, #!$%@? od sytuacji gdzie ktos jedzie za toba i cie omija zeby jechac dalej
udało Ci się zmniejszyć filmik do 40mb bez utraty jakości czy skorzystałeś z przesłanego linka?


@virtroy: tak, wyciąłem tylko tak krótki fragment, żeby zmieścić się w limicie.

podałeś tylko dla podlaskiego czy z całej Polski można słać


@OstreStronyBrony: to tylko podlaskie, ale każde województwo ma swoją stronę z akcją stop agresji drogowej.

ne: czy takie akcje się przedawniają


@szymkov: pewnie się przedawniają, ale nie wiem po jakim czasie.