•  

Byłem ciekaw skąd aż taka afera i czy to nie jest na wyrost przez pojedyncze sytuacje, ale widziałem na YT film który jest po prostu kwintesencją tego dzbana. Zbiera w nim kasę na schronisko więc w jego główce świeci się lampka że można już zrobić wszystko. Zachowuje się jak typowy chamski sprzedawca, krzyczy po 100 - 50 zł dzieciakom którzy do niego przychodzą i dorośli pewnie w dużej mierze przez obecność kamery dają mu te pieniądze. Ogólnie wydaje się być bezrefleksyjną i chamską osobą, ale przekonaną o swojej dobroci i świetności przez szczytny cel. Hipokryzja wylewa się z niego wiadrami. Na zdjęciu mówi do kobiety szukającej w portfelu 50 zł za watę dla dzieciaka - "Babcia klęczy ale tak tego nie załatwimy." No żenada straszna, nie chciałbym już tego pajaca nigdy oglądać. #chajzer #afera #rozrywka

źródło: Screenshot(18).png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Do sieci właśnie wpłynęło ostatnie zdjęcie Koba na chwilę przed startem helikoptera
      #nba #kobebryant

odpowiedzi (20)

Mirki, potrzebuje natychmiast jakiejś pomysłowej nazwy na gabinet stomatologiczny dla dzieci.

Proszę o pomoc, dawajcie propozycje

#stomatologia #dzieci

odpowiedzi (145)

Mireczki, już na dniach ukończę kolejny projekt #deepwykop czyli Paździoch z Rivii czyli Wiedźmin naszych marzeń i snów.

Chętni mogą się zapisywać na listę do wołania plusując komentarz poniżej.

Odnośnie samego procesu to okazało się, że twarze panów Ryszarda Kotysa (Paździoch) i Michała Żebrowskiego (Wiedźmin) mają prawie identyczne układy kostne. Niektóre sceny wtapiały się niesamowicie szybko. Zaskoczyło mnie to, że pomimo braku dostępności twarzy Paździocha w dużej rozdzielczości, efekt wyszedł całkiem okej, zresztą poniżej screen z jednej ze scen.

Jeśli wszystko ogarnę wystarczająco szybko to filmik umieszczę może nawet jutro. Plusujący komentarz poniżej "Zaplusuj ten komentarz jeśli chcesz być wołany jak już będzie gotowe.." będą wołani jak już będzie gotowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #ai #seriale #technologia #witcher
      pokaż całość

odpowiedzi (21)