Wpis z mikrobloga

Mirki ratujcie! (,) moja babcia dzisiaj około godziny 13 wybrała się do hotelu na prezentacje różnego rodzaju badziewia. Skusiła ją informacja, że wygrała ekspres do kawy. Nie mówiąc nikomu pojechała taxą do hotelu i zgarnęła jakieś koce, maty i inne pierdoły. Pracuje do 16 i nie wiedziałem, że na coś moja babcia się nacięła, teraz chciałbym to wszystko odkręcić.

Babcia mówi, że niedostała żadnej umowy, jedynie podpisywała coś na miejscu.
Jednym z warunków otrzymania tych "nagród" było to, że musiała pokazać dowód a pani liczyła ilość zer na dowodzie i dzięki temu babcia wygrała furę fantów...

Mirki powiedzcie jak się za to zabrać, co powinienem najpierw zrobić. Dopiero dojechałem do domu i wiem, że dzisiaj mało co załatwię, ale jutro może nawet wezmę dzień wolny w pracy.

#oszustwo #rzeszow #naciagacze
  • 25
@deliver: mówi, że nic nie zapłaciła. Sam jej nie wierze, ale ciężko mi zweryfikować bo nie patrze jej do portfela. Mówiła, że dostała to za darmo i gdzieś w kwietniu ma przyjechać jeszcze raz na spotkanie, ale tym razem ma te wszystkie sprzęty zachwalać, żeby innych ludzie skusić.
@deliver: Samo to, że wyciągnęła dowód osobisty może być początkiem czegoś niedobrego. Nie wiem czy ten dowód jej zeskanowali, zrobili zdjęcie itp. Jakby ktoś chciał to może wziąć na nią choćby kredyt, lub założyć na nią spółkę a ona nawet nie będzie wiedziała... kurde nie wiem co robic
@Ricochet dlatego jedz.
I tak się dziwię że ktoś ci takie dane podal przez telefon.
Na .miejscu jak zagadasz to Ci za flaszkę ktoś w recepcji wyciągnie wszystkie dane z faktury za wynajem sali.
@rraaddeekk: chciałem żeby podała mi wszystkie dane, ale zarzekała się, że oni nie wiedzą jakim firmom wynajmują sale konferencyjne, jedynie to podała mi nazwę. Mówiła mi pani z recepcji żebym jutro zadzwonił do hotelu i porozmawiał z osobą odpowiedzialną za wynajem sal
@Ricochet jak nic nie podpisywała, to luz. Gorzej jak.jej kazali podpisać niby listę obecności albo odbiór tych prezentów a podstawili umowę kredytową.

Znaczy luz jak zgłosi zagubienie dowodu.
Wtedy jej nie wkręcą w raty.
@Ricochet jakaś firma która handluje tym co ma Twoja babcia. Niech tam zadzwoni i zapyta się czy cos kupiła. Na jej prośbę muszą takie dane podać. Jeżeli tak, to rezygnujesz z tego i odsylasz sprzet
@Sloneczko: tylko podałeś mi jakąś firmę euro kal, a ona dostałą sprzęty od swiss-med to chyba różne firmy. Poza tym jedyna firma jaką znalazłem pod nazwą euro kal to handluje jakimiś sprzętami muzycznymi