Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mamba Out. Dzięki Kobe za wszystko.

pokaż spoiler nie mogę w to uwierzyć, serio to się nie dzieje..

#nba #koszykowka

odpowiedzi (45)

Ja pierdole.
    Dowiedzialem sie ostatnio, ze laska mnie zostawila bo przestala czuc "motylki" w brzuchu xD
    Czaicie to kurwa?
    Ona mysli, ze gdybym byl "tym jedynym" to by cale zycie czula motylki przy mnie.
    Mielismy powoli w planach razem zamieszkac, ale chuj ona nie czuje "motylkow" xD
    Ja pierdole, niech ludzie jeszcze bardziej przyswajaja do glow to sztuczne, romantyczne, medialne szambo, ktore nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, to na pewno bedzie im sie lepiej zylo.
    Milosc, to wedlug niektorych motylki na cale zycie, a nie wsparcie, zrozumienie, praca nad zwiazkiem, przywiazanie, bliskosc fizyczna i duchowa, kurwa nie wierze w to co uslyszalem, ja pierdole...

#zalesie
    #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

Michał Białek jest niemożliwy. Mówi do mnie będziemy naprawiać tagi? Bo inne serwisy naprawiają :) ja ze tak. Poszedł do Elfika i mówi chcesz jednom linijkę kodu? Ona, że tak Białek na to Aha wszyscy naprawiamy tagi :) poczym poszedł do serwerowni wziął myszkę taką zakurzoną daje adminowi i mówi masz wyczyść bo siiii jest :) hehehe (dmuchaj, chce podłączyć, klik, klik).

odpowiedzi (25)