Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mircy co się u mnie w #pracbaza odjaniepawliło to ja nawet nie kurwa xD Pracowała u nas laska, która zgodziła się na odbywanie na początku bezpłatnego stażu. W tamtym tygodniu poszła do bossa i powiedziała, że w związku z tym, że pracuje tu już prawie pół roku, to chciałaby mieć umowę i wynagrodzenie.
  I teraz najlepsze xD szef stwierdził jak to jakiś śmieć śmie śmieć prosić go o płacenie P E N S J I i posiadanie U M O W Y xD
  Ok, on jest pracodawcą, on decyduje kogo zwolni. Ale to w jaki sposób to zrobił - napisał lasce list, tak kuźwa LIST, gdzie dziękuję za współpracę i kazał go wręcz jej w poniedziałek, gdy go nie będzie. Dodam, że nasz szef ma prawie 60 lat (a jak widać na przykładzie powyższego opisu zachowuje się jakby miał 6 lat). Laska odeszła wczoraj z łzami w oczach.
  Od grudnia szukam nowej pracy, dzień kiedy stąd odejdę będzie jednym ze szczęśliwszych.
  #pracbaza #zalesie #januszebiznesu #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Czołem Mirki i Mirabelki!
  Chcemy wejść na rynek z usługą skierowaną do osób, które kupiły dziadowskie buty lub ubrania, a sprzedawcy odmówili uznania reklamacji. Nasz pomysł polega na tym, że jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to:

  1. zgłaszasz problem na stronie zglosreklamacje.pl
  2. my weryfikujemy zgłoszenie. Jeżeli sprawa dobrze rokuje, to zawieramy umowę przez Internet i wysyłamy do Ciebie kuriera po wadliwy towar
  3. najpóźniej po 60 dniach dostajesz od nas 50% ceny z paragonu. Pieniądze dostajesz zawsze, niezależnie od tego, co zrobi sprzedawca. Nic nam nie płacisz, nie ponosisz żadnego ryzyka niepowodzenia.

  Wiemy, że osób z takim problemem jest bardzo dużo i chcielibyśmy do nich dotrzeć. Na dobry początek organizujemy rozdajo - spośród osób, które zaplusują ten wpis, rozlosujemy kartę podarunkową Zalando o wartości 100 zł. W komentarzach możecie wrzucać zdjęcia swoich popsutych ciuchów i butów a my damy znać, czy zwrócimy Wam za nie pieniądze (to samo możecie oczywiście zrobić bezpłatnie na naszej stronie zglosreklamacje.pl)

  Dlaczego akurat karta podarunkowa na ciuchy? Naturalnie liczymy na to, że kupiona przez Was rzecz się w przyszłości popsuje i odzyskamy 50% nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rozdajo #buty #moda #modameska #modadamska #prawo
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Litr benzyny ma około 10 milionów kalorii.
  Dzienne zapotrzebowanie człowieka to 1500-2500 kalorii
  Jeden litr wystarczy średnio na 5000 dni czyli na jakieś 13.7 lat.
  Więc gdybym wypił tak z 5 litrów benzyny to nie musiałbym jeść przez resztę życia.

  #heheszki #dieta #silownia #mirkokoksy #odchudzanie #coolstory pokaż całość

  odpowiedzi (31)