Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem z laptopem della, podczas włączania laptopa wszystko wychodzi w normie ale jak dochodzi do momentu ekranu startowego to łapie zawieche i reset, tak za każdym razem wczoraj wszystko chodziło normalnie. Miał ktoś kiedyś podobny problem ?

#problem #dell #laptopy #komputery #awaria
  • 7
Wyjmij baterie, jak masz dostęp to też ram, nasiąkają kilka razy power żeby rozładować wszystko. Jak to nie pomoże jest jeszcze opcja w biosie którą możesz zmienić menu bootowania podaj model
@sobiku: model E6410 sorki że tak długo odpisywałem ale nie miałem dostępu do wykopku. Ogólnie po włączeniu klikałem f8 i włączałem w różnych trybach lecz bez skutku, kolega stwierdził że musiał mi windows paść i muszę znowu zainstalować.
Może bios przywrócił się do ustawień fabrycznych a miałeś system postawiony na innych, najgorsza opcja to mógł pas dysk...
Wygląda na bad sectory na dysku niestety... mogę Ci tylko zasugerować wymianę na dysk SSD by uniknąć takiej sytuacji
@sobiku: kolejny dysk do kolekcji xDD.... Nie wierzę po prostu, laptopik świetnie służył lecz chyba czas na wymianę. Jakiego byś polecił do pracy ? Nie chcę zbyt drogiego a jeśli chodzi o gry to nie muszą fruwać bo od tego mam PS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°).