•  

Ciekawe, ciekawe. Największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu to póki co bezapelacyjnie #miamiheat

- mają najmniej spotkań z drużynami over 0.600 do końca sezonu spośród wszystkich ekip top8 wschodu
    - Bam Adebayo wszedł na poziom All-Star i nie jest to nadużycie, w dodatku jest moim faworytem do MIP (od 9/7/2 w zeszłym sezonie do 16/11/4.5 obecnie, duże poprawy w każdej statystycznej rubryce)
    - Meyers okazał się przydatną wieżą w s5 na kilkanaście minut w meczu, zawsze swoje rzuci, swoje zbierze i trójeczkę rzuci, wyciągnie rywala na dystans
    - DJJ to ważny punkt rotacji, zaskakująco dobrze się rozwija i ma dopiero 22 lata (tyle, ile Bam). Po tym sezonie kończy mu się kontrakt, ale myślę, że dostanie satysfakcjonującą propozycję (zwłaszcza, jesli dobrze wypadnie na konkursie wsadów)
    - Nunn, Robinson i Herro to odkrycia sezonu (3&D i clutch-gene Herro w wieku 19 lat jest niesamowite, mental i kultura pracy całej trójki zdecydowanie godna Heat)
    - Olynyk ostatnio wyleciał z rotacji, być może coś się szykuje na trade deadline (Spo nie musi nim grać, bo shooterów w tym sezonie jest pod dostatkiem, podobnie ze spacingiem)
    - Winslow wraca do zdrowia, Spoelstra ma więc przynajmniej dziewięciu bardzo dobrych graczy do rotacji, oby bez kontuzji przed ASG
    - Chris Silva nieociosany, ale może być z niego dobry roles w przyszłości
    - Dragić to niedoceniany point guard, obok Duncana najlepiej rzuca za trzy (41%, najlepsze w karierze na tym volume), idealny na koncówki, statsy ma porównywalne jak w zeszłym sezonie - niestety trapią go kontuzje. Jego 19-milionowy kontrakt kończy się po tym sezonie, Słoweniec ma już 33 lata; dużej kasy nie dostanie, ale chciałbym go dalej w South Beach
    - Butler to gwiazda i lider tej ekipy (wystarczy wspomnieć, że bez niego Heat są -10, z nim +4), jeden z najlepszych 2-way playerów w lidze, niesamowicie poprawia grę każdego, kto jest obok niego na parkiecie. Idealny "culture player" Miami.

Dion "żelek" Waiters i James "overweight" Johnson powinni być czym prędzej wysłani w paczce do jakiejś Minnesoty, Oklahomy czy innego Phoenix.

Z przyjemnością się ogląda Miami w tym sezonie, jak najbardziej w zasięgu ręki jest 2-3 seed na wschodzie, najprawdopodobniej powalczą z o miejsce za plecami Bucks z Bostonem/Raptors. Oby nie zabrakło pary, bo zaangażowaniem i ambicją Heat biją na głowę każdego na wschodzie - prócz Knicks, rzecz jasna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dodatku stroje "city" mają najpiękniejsze w całej NBA. Rzekłem.

PS: Fuck Sixers.

#nba #koszykowka #sport

źródło: i.redd.it

Które miejsce zajmą Miami Heat w RS?

• 4 głosy (6.25%)
      wygrają wschód
    • 14 głosów (21.88%)
      drugie
    • 27 głosów (42.19%)
      trzecie
    • 11 głosów (17.19%)
      czwarte
    • 3 głosy (4.69%)
      piąte
    • 5 głosów (7.81%)
      szóste lub niżej
    •  

Wszystko fajnie tylko:
      1. co ma konkurs wsadów do wysokości kontraktu?

2. > Oklahomy czy innego Phoenix.
      Zerknij na bilans drużyn od 1 grudnia i jak wypada tam OKC. Także proszę przestać szkalować mój zespół. Raz już Dion tu był, to wystarczy.

•  

@TetraHydroCanabinol: Ja myślałem, że przebudowa Clippers była niesamowita, ale to jak Riley przeszedł z czasów Lebronowskich utrzymując przyzwoity poziom z starym, ale wciąż jarym Wadem przez kontrakty Johnsona, Waitersa, Whiteside'a do tego co mają dzisiaj - szopa Bam.

•  

@Matus20095: Nie szkaluję Oklahomy, wręcz przeciwnie - kilkanaście dni temu napisałem coś więcej, dlaczego mają duże szansę, by awansować do PO w tym sezonie.
      Zwycięstwo w konkursie wsadów raczej pomaga w dalszym prowadzeniu kariery niż przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pokazanie się z dobrej strony na ASG będzie grać tylko na korzyść DJJ.

@Adrian_Wojnarowski1488: Miał taki okres, gdzie mocno przeszarżował i wtopił kilka fatalnych kontraktów (Hassan po jednym dobrym roku dostał horrendalnie przepłaconą umowę, podobnie Dion, JJ, Olynyk nawet Dragić), lata 2016-17, z Boshem też nie wyszło za dobrze, nie wiem, czy jego problemy zdrowotne z układem krążenia były do przewidzenia, ale kontrakt dostał potężny, a na boisku go nie widzieliśmy.

W erze post big-3, bez żadnego franchise playera Heat robili 2/5 sezony z PO, z czego trzy razy pechowo niewiele brakowało do ósmego miejsca (różnica jednej lub dwóch gier).

•  

@TetraHydroCanabinol:

clutch-gene Herro w wieku 19 lat jest niesamowite

Z tymi genami to jest tak, że można je mieć nawet w wieku 19 lat (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Pani od pszyry mówiła.

•  

@Adrian_Wojnarowski1488: Gen jest, ale jego aktywność może być pobudzana lub wygaszana ( ͡° ͜ʖ ͡°) U Tylerka póki co jest duże pobudzenie, nawet pani od pszyry się dziwi!

•  

@TetraHydroCanabinol: Pamiętam jak podczas offseason odświeżałem twitter czekając na wojbomb o podpisaniu Butlera, obecne Heat ogląda mi się lepiej nawet od tych z czasów wielkiej trójki (akcje Wade'a i LeBrona bardzo mi się podobały, ale oni już wtedy byli na takim poziomie, że to aż tak nie szokowało). Tyler gra na takim poziomie, że już zostałem jego fanboyem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@TetraHydroCanabinol: Myślę, że w RS zajmą pewnie 2-3 miejsce, ale w playoffach może być ciężko. Filadelfia, Boston i Milwaukee raczej ich zjedzą, a dochodzi jeszcze Indiana do której wróci Oladipo. Daje im wyjście w maks drugiej rundzie (Toronto będzie nieprzewidywalne)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

◇◇◇◇ 53.000.000€ ◇◇◇
    Tyle w puli więc coś muszę z tym zrobić, bo mi do końca życia i tak wystarczy.

I kolejny raz dałem się nabrać i zapłaciłem " podatek od marzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzę o tej wygranej, bo; pieniądz nie śmierdzi
    Przy wygranej z plusujących;
    - 5 osób dostanie po 500.000 zł
    - 4 osoby po 150.000
    - 3 osoby samochód używany
    - 2 osoby opłacony prąd na 3 lata
    - 1 osoba otrzyma niespodziankę

I najważniejsze, naprawie #wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wymienie:
    - serwery
    - administracje

#rozdajo #lotto
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

Recenzja „Podrywaczki 77 Numerek z chłopakiem siostrzenicy”

Omawiany dzisiaj film nie jest zwyczajną produkcją przeznaczoną dla dorosłych widzów. Siedemdziesiąty siódmy odcinek „Podrywaczek” już dosyć dawno temu zdobył ogromną popularność wśród internautów. Popularność ta nie była jednak chwilowa - trwała długo, a teraz film uznawany jest za kultowy, z kolei charakterystyczne zwroty takie jak „Jakie kurwa dzień dobry” zakorzeniły się na dobre w języku polskim. Czy „Numerek z chłopakiem siostrzenicy” rzeczywiście zasługuje na tak dużą popularność? Postaramy się to sprawdzić.

Film zaczyna się od wejścia kobiety w średnim wieku (w tej roli Katarzyna Bella Donna) do mieszkania. Po kilku sekundach od otwarcia drzwi, kobieta zauważa swoją kuzynkę podczas miłosnych uniesień z nieznajomym mężczyzną. Jej reakcja jest natychmiastowa - podnosi głos na kochanków i wyraża dezaprobatę dla zachowania córki swojej siostry. Przepełniona wulgaryzmami scena w doskonały sposób ukazuje charakter dojrzałej damy i jej osobisty dramat. Tworząc tą postać, scenarzyści ze studia XES bez wątpienia inspirowali się "Migrującą matką" - najsłynniejszym obrazem z okresu Wielkiego Kryzysu. Obie te osoby to ciężko pracujące kobiety wywodzące się z warstwy robotniczej, które wyzbyły się swoich potrzeb, aby probowazapewnićic jak najlepszy byt swojej rodzinie. Czym zamartwia się w pierwszej scenie postać graną przez paniKatarzynęnę Pytanie "Chcesz do matki wrócić z bachorem?" wyraża jej obawę przed zajściem nastolatki w ciążę, która przerwałaby idylliczną młodość dziewczyny i zmusiłaby ją do życia pełnego bólu i wyrzeczeń.

W dalszej części utworu, spotykamy się z nawiązaniem do kultury antycznej, do której zalicza się kult falliczny. Autorzy "Podrywaczek" wyśmiewają symbol członka, który w starożytności gościł nawet w świątyniach, a teraz ukrywany jest nawet przez swojego właściciela. Komentarz głównej bohaterki „A ty co tam chowasz kurwa” wzmacnia dodatkowo przekaz sceny.

Wkrótce mamy do czynienia z ogromnym zwrotem akcji, po tym jak Katarzyna każe mężczyźnie „wypierdalać”, siostrzenica proponuje jej miłosny trójkąt (kolejne nawiązanie do starożytnej kultury, w której stosunek płciowy kilku osób był tematem wielu dzieł. Bohaterka w krótkiej chwili przechodzi ogromne przeobrażenie, którego efektem jest zerwanie z dotychczasowym systemem wartości.
    To co dzieje się dalej to ostateczny upadek kobiety. Z mądrej i rozważnej pani domu staje się niezaspokojonym seksualnym monstrum, dla której cielesność staje się źródłem pożywienia - wyśmiewanego wcześniej członka mężczyzny nazywa teraz „smacznym”.

Czy film "Podrywaczki 77 Numerek z chłopakiem siostrzenicy" to film dobry? Nie. Jest to film wybitny. Doskonale napisana główna postać, interesujące dialogi, zwrot akcji i trafne nawiązania do innych dzieł kultury. Czy potrzeba jeszcze jakiejś rekomendacji?

10/10
    #pasta #heheszki #zawszesmieszy
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

CO TO ZA WIZUALIZACJA XDDDD OŁ SZIT, HAJP IS RIL, OTWIERAMY SZAMPANA XDDD
    #wroclaw #palmynalegnickiej

odpowiedzi (25)