Wpis z mikrobloga

Zainstalowaliśmy z różową Badoo na swoich telefonach, ja zrobiłem profil gigachada a ona zwykłej przeciętnie wyglądającej kobiety nawet z lekką nadwagą

Konta założone, dużo zdjęć, profile wypełnione i jaki efekt ? Gigachad co prawda w 24h uzbierał 130 lajków ale napisało do niego jedynie 3 kobiety a rozmowa była bez większego zainteresowania z ich strony, napisały zapewne z nudy i chęci wypełnienia sobie wolnego czasu

A co się działo u kobiety z nadwagą ? W ciągu godziny kilkaset lajków i telefon mało nie wybuchł od powiadomień z wiadomości. Seria komplementów, próby wysyłania zdjęć benizów i oczywiście propozycje seksualne. Różowa odinstalowała to, bo nie dawali jej spokoju a niektórzy po 2h byli "zakochani" gotowi zrobić wszystko

Wniosek ? Nie wierzyliśmy wielu postom tutaj ale to jednak prawda. Spermiarze doszczętnie zniszczyli rynek i po kilku wiadomościach byliby gotowi na zjedzenie gówna naprawdę mocno przeciętnie wyglądającej kobiety z nadwagą. Tak prawdę mówiąc to po godzinie od założenia konta taka kobieta już by miała załatwionych tylu facetów na noc, że by z łóżka nie wychodziła. Chad zapewne też by coś podziałał, ale bez spermienia żadna mu się nie "rzuciła w ramiona"

Współczuję mężczyznom, którzy w 2020 roku są na rynku matrymionalnym... Serio

#badoo #seks #zwiazki #rozowepaski #przegryw
  • 24
@Ahhahansjahs: Uwierz mi, że się załamałem. Wam tak naprawdę też współczuję, bo te typy wypisywali takie rzeczy, że nie wiedzieliśmy do końca czy się śmiać czy płakać. Jeden tak zupełnie z dupy zaczął opisywać swoje fantazje BDSM wraz z chęcią włożenia mu w tyłek strapona. Jeszcze #!$%@? podczas niedzielnego obiadu przez przypadek kliknąłem na zdjęcie, bo różowa się bała a tam jego tyłek xD obiad miałem z głowy
@Ahhahansjahs: Dlatego ten post nie miał na celu oczernienia kobiet tylko przedstawienia rynku matrymonialnego. Często czytamy tutaj różne posty i chcieliśmy zrobić własny eksperyment, bo my w 2010 roku wyszliśmy z rynku

Z perspektywy kobiety szukającej normalnego wartościowego mężczyzny to jest osiągalne ale to jest tak jak by szukać igły w stogu siana i trzeba mieć zwyczajnie szczęście

Z perspektywy mężczyzny 99% kobiet jest zwyczajnie uprzedzonych po takim wysypie spermiarzy i
@Danio_1992: 130 lajkow w 24h? Ja mialem 180 w 1,5h, to niezly giga chad, no chyba ze ja jestem jakims seksualnym potworem
Poza tym zgadzam sie, teraz to niemal kazdy musi chociaz minimalnie spermic, nie wazne czy jest 10/10 czy nie
@Danio_1992: Znałem taką badooniare to do tego badoo miała jeszcze 3 telefony na które co chwila dzwonił jakiś chętny. Jej facet jeździł na tirach co 2 tygodnie w domu a ta sobie nakręcała gachów. Druga też dobra stary na taksi pracuje 3 letnie dziecko w domu a ta szuka po necie na ruchanie. Strach się bać ^^
@Danio_1992: Życzę wam dużo szczęścia i by nic złego waszej relacji się nie przydarzyło. Jak widzicie zderzenie czołowe z rzeczywistością rynku matrymonialnego będzie bardzo bolesne.
@PoczciwyChlop: Profile oraz zdjęcia nie były nasze więc nie do końca ale wniosek jest taki, że kobieta ma o wiele łatwiej na rynku matrymonialnym. Moja narzeczona jest 10x ładniejsza od kobiety, której zdjęć użyła więc teoretycznie aktywność byłaby wtedy jeszcze wyższa choć nie wiem czy da się bardziej