•  

  Uroczyście oświadczam, że w przypadku napaści Rosji na Polskę stanę jako patriota w OSTATNIM szeregu do walki z najeźdźcą! W pierwszym atak na wroga przeprowadzać będą: Kaczyński, Tusk, Kulczyk, Solorz, Macierewicz, Palikot, Kwaśniewski, Miller, Srul Boni, i reszta Sejmu. - ich synowie, komornicy i prokuratorzy.         
  Gdyby ci najwięksi patrioci z jakichś przyczyn nie mogli się stawić na polu walki a każda informacja skierowana do mnie w sprawie mobilizacji będzie przeze mnie ignorowana! Oświadczam, że nie mam zamiaru nadstawiać łba za: celebrytów , polityków, premierów, prezydentów, Zbawcy Jarosława, Wszechwiedzącego Macierewicza, nieomylnego Palikota. Nie mam najmniejszej ochoty ginąć za komorników, prokuratorów, urzędników państwowych, straż miejską, ABW, CBŚ,CBA, ABC, CDE… i inne instytucje reżimowe, sędziów ich limuzyny, wille, konta w banku, kochanki.         
  Nie zamierzam ginąć za płatne autostrady, zrujnowany system ochrony zdrowia, policjantów, fotoradary, podsłuchy. Na pewno nie zginę broniąc majątków Kulczyka, Solorza, właściciela SKOK-ów, prezesów banków.Więc już dzisiaj możecie mnie zamknąć a wcześniej … pocałować w dupę

  pokaż spoiler Oświadczenie obywatela Polski


  #wojna #oswiadczenie #usa #trump #iran #polityka #rosja #bekazpodludzi

  pokaż spoiler #pdk

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ciekawe gdzie będę musiała szukać swoich paczek ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (86)

 • odpowiedzi (59)

 • avatar

  Czas na kolejny #polskizmeivels. Dzisiaj o kłopotliwych słowach z „ch” i „h”.

  Najpierw o śmianiu się. Wiedzieliście, że możemy to robić na dwa sposoby? Mamy do dyspozycji pisownię „ha, ha” i „cha, cha” . Tak samo „hi, hi”, „chi, chi” itd. Za to chichot zawsze piszemy przez „ch”! Pamiętajcie tylko, że trzeba być konsekwentnym i powinniśmy się trzymać jednej wersji.

  Za to aha i oho zawsze piszemy przez h! Zapisywanie tych wyrazów przez „ch” to zwykły błąd ortograficzny.

  Inaczej ma się sprawa z achami o ochami. Sugerowana jest pisownia przez „ch”, czyli „ach” i „och”. Już dawniej notowano pisownię przez „h” („ah”, „oh”), ale pojawiła się ona pod wpływem francuskiego. Po jakimś czasie ta forma została zastąpiona naszym rodzimym „ach” i „och”, a dzisiaj wróciła pod wpływem angielskiego.

  Jeżeli chcesz widzieć więcej tego typu wpisów, zaobserwuj mnie lub tag #polskizmeivels. W komentarzu znajduje się też spamlista, jeżeli chcesz otrzymywać ode mnie powiadomienia.

  #uczsiezwykopem #polski #jezykpolski #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)