Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? niepojęte: chłop ma jedna z dwóch najlepszych formacji ataku na świecie, najlepszego piłkarza świata, bardzo mocną pomoc(De Jong moim zdaniem to obecnie top 3 świata na swojej pozycji), przyzwoita obronę w której nie mieści się podstawowy obrońca mistrzów świata(swoją drogą paradoks), jednego z najlepszych bramkarzy świata(top 3 na pewno), szeroka, konkretna ławkę, słynna szkółkę piłkarską pełną talentów, ogromny budżet, dysponujesz najlepszymi dachów ani w różnych dziedzinach fizjoterapii treningu itp. i przez 2 lata ze świetnej drużyny robisz drużynę pokroju Napoli. Co najlepsze możesz mieć #!$%@? bo prezes jest ślepy i nie widzi że drużyna gra gówno i przegrywa każdy ważny mecz o coś(choćby małe coś). W tym momencie to jest jakiś niesmaczny żart i chyba przenoszę się na inne kluby, które chociaż próbują coś osiągnąć(choćby Sociedad). A Pique i Suarez to powinni #!$%@? w podskokach za swoje nastawienie.

Dobra, idę gotować ten bigos

#mecz #pilkanozna
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Crissu w takim razie po prostu mam źle zdefiniowana pozycję numer 6. Chodziło mi o pomocnika środka pola który ma zadanie defensywne jak i ofensywne, taki typowy rozgrywający, taki troche rakitic(o tu też w ogóle to jest kpina nie grać w ogóle takim zawodnikiem a grać busketsem bez formy). Ofensywnego pomocnika stricte w Barcelonie brakuje(ale tu dziury łata Messi). A co do griezmana to się nie zgodzę że jest bardzo przeciętny. Fakt
  • Odpowiedz
@fajnybananek: a całokształt to inna sprawa koleszko ;p
Nakupowali Gryżmanów i Dejongów ale leniwy siusiarez robi swoje ;p
A tak obiektywniej bo raczej jestem fanem Realu, były fajne akcje barcy i nie rozumiem trochę hejtu tego meczu, może dlatego, że nie widziałem całego meczu a skrót.
  • Odpowiedz
  • 0
@sambarumba ten mecz akurat był do wygrania. Spalony o ucho vidala, taka trochę "nibyreka" Messiego, dwa wielbłądy Pique+jego ręka. Ten mecz zły nie był ale co z tego. Kolejny mecz o coś przegrany
  • Odpowiedz
@fajnybananek: no tak po prostu bywa, czasami jest dobry mecz ale przegrany, taka jest już piłka, tu bym ten mecz właśnie tak określił.
Dużo gorzej grali el classico, za tamten mecz to powinna jakaś głowa spaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz