Gorące dyskusje ostatnie 12h

Denerwuje mnie wystawianie produktów o grosz, lub dwa mniej niż 40zł tylko po to by naciągnąć kupującego, który posiada SMART na zakup kolejnego produktu. #kfd #allegro

odpowiedzi (284)

Umarł papież Jan Paweł II
    Wykopki: hahahaha ale beka, jest rok 2020 a 21:37 xddddddddddd nadal śmieszy, hahahaha bekazkatoli

Umarł mokebe co rzucał kulką do pierścienia, bo mu się zachciało polatac wiertolotem
    Wykopki: jak można go obrażać, zrobił tyle dla sportu i dla ludzi, nie wiedziałem że tu tyle psycholi i idiotow smieszkujacych ze śmierci, wspaniały człowiek, a moja czarnolista puchnie

#takiobrazwasz #bekazpodludzi #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

Tak odnośnie znaleziska: Od stycznia do listopada 2019 ubyło 26,1tys ludności Polski, warto przypomnieć:
    Naprotechnologia forsowana przez konserwatystów i kościół

W październiku 2018 roku Ministerstwo Zdrowia podsumowało - na podstawie starego dokumentu ze wszystkimi miernikami - pierwsze lata funkcjonowania programu. Okazało się wtedy, że przystąpiło do niego zaledwie 1300 par, którym urodziło się 70 dzieci. "Dziennik Gazeta Prawna" obliczyła, że skuteczność programu wynosiła zaledwie 5 proc., a urodzenie jednego dziecka przy udziale programu to koszt ponad 440 tysięcy złotych.
    In Vitro:

Jak podało Ministerstwo Zdrowia, program leczenia niepłodności metodą in vitro w latach 2014-2017 objął 19617 par, urodziło się 8395 dzieci, co oznacza wysoką skuteczność 43 proc. Koszt dla budżetu jednego dziecka z rządowego in vitro wśród już urodzonych 8395 dzieci wynosi 28 374 zł.

#neuropa #medycyna #nauka #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #konfederacja #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (34)