Wpis z mikrobloga

@podjad3k: Jakie na przyklad ?
Bo w brandzlowaniu sie skrotami PRL,UB,SB,PZPR o wspominaniu krzywd wojny, ktorej zarowno bezposredni sprawcy jak i Ci ktorzy ja przetrwali juz niema, jestesmy mistrzami.
3 miliony sprzedawanych "malpek" dziennie(!) dobitnie swiadczy o tym ze zyjemy w spoleczenstwie alkoholikow.
Religia w szkolach góruje nad wiekszoscia przedmiotow.
Czego nadal nie rozumiesz?
@majk90:

Bo w brandzlowaniu sie skrotami PRL,UB,SB,PZPR o wspominaniu krzywd wojny, ktorej zarowno bezposredni sprawcy jak i Ci ktorzy ja przetrwali juz niema, jestesmy mistrzami.


No najlepiej by było zapomnieć albo napisać na nowo xD

3 miliony sprzedawanych "malpek" dziennie(!) dobitnie swiadczy o tym ze zyjemy w spoleczenstwie alkoholikow.


Ja nie mam z tym problemu, jak człowiek chce to pije, jak nie chce nie pije, nikt nie zmusza. Zajmij się swoim
@Skim25: Wy myślicie, że w krajach zachodnich czy innych bogatych to sami trzeźwi intelektualiści żyją? Czy powodem biedy w Czechach jest religia? Albo powodem biedy na bliskim wschodzie wóda?

W ogóle co to za tez że Polskę rozwalą Polacy? Jakiś kontekst, czy to takie #!$%@? jak upadek Francji, odc. 2137?
@podjad3k: nikt nie mówi, żeby zapomnieć, ale ile można grać kartą ofiary xd już kolejne pokolenie leci wychowane w nienawiści i do wschodu i do zachodu xd z tym alkoholem to po prostu źle świadczy o społeczeństwie, a nie o tobie ;p a z religią to przecież nie chodzi o przedmiot w szkole tylko o to, że kler dalej ma ogromną władzę, majątek i przywileje ;p
@Cyslav: przecież kontekst do
@Lefty: Odpowiadałem na to co spłodził majk90. Kartą ofiary Żydzi grają dłużej i lepiej, ciekawe czy u nich też znajdą się tacy co mówią jak ty. Co do pokoleń wychowanych w nienawiści to należy zacząć wbijać do głów społeczeństwu, że polityka międzynarodowa nie opiera się na przyjaźniach i waśniach, tylko interesach. W kwestii kleru to się w sumie zgadzam, wypowiedziałbym konkordat ;3
@Lefty: Młode pokolenie nie jest wychowywane w nienawiści ani do wschodu, ani do zachodu. Obecnie młodzież codziennie gra w gry sieciowe, rozmawia po angielsku z ludźmi z całego świata, jeździ na wymiany studenckie czy uczniowskie, a jak znajdzie pracę to za zarobione pieniądze podróżuje w różne zakątki świata. W Polsce w większych miastach jest mnóstwo zarówno pracowników ze wschodu (Ukraina, Białoruś, Rosja), jak i turystów z zachodu i działa to lepiej
Ja nie mam z tym problemu, jak człowiek chce to pije, jak nie chce nie pije, nikt nie zmusza. Zajmij się swoim życiem, a nie tym kto ile małpek wypije.

Wasz prblem jest taki, że zamiast się zająć swoim życiem to chcecie je układać innym. Mówić ludziom czy mają kupować ćwiartki czy nie kupować, czy mają chodzić na religię czy nie i czy mają walić gruchę do dokumentów historycznych czy nie.


@
@aleqsandrov ten tekst nie jest lewacki, nawet nie lewicowy. Polacy #!$%@? Polske. Partie rzadzace skladaja sie z Niemcow, Zydow czy Rosjan? Tyle co ludzie w Polsce chleja to masakra, juz nawet okazji nie trzeba, choc czesciej znajdujemy powod ( nie pozytywny) do picia niz okazje. Religia nie jest czyms zlym, ale zli sa ludzie, ktorzy fanatycznie forsuja podlog religii. W szkolach lekcji religii jest wiecej niz przedmiotow bardziej potrzebnych. Chcesz uczyc sie
@urojony_uzurpator:

a no widzisz i tu jest pewna pułapka w myśleniu "niech sobie inni robią co chcą ją się martwię o siebie". W takim razie tę małpkę może wypić sobie kierowca za kółkiem?

Żadna pułapka, proszę nie rozszerzać moich słów do twierdzeń których nie wypowiedziałem - nie napisałem ani słowa o kodeksie ruchu drogowego co nie.

Jak pijany typ mi będzie stawiał dom to go zwolnię co najwyżej - ale nie
@podjad3k: ale co z tego, że żydzi to robią xd wiadomo, że polega na interesach, ale mi chodzi o ten nastrój - niemcy esesmani, a ruscy to czerwona zaraza 24/7 rok w rok i minie wiek od wojny, a dalej tak będzie xd
@Cyslav: mając na myśli nienawiść nie mówię o jakiejś izolacji jak japonia setki lat temu ;p powtórzę to co pisałem w tym komentarzu, ale może nie czytasz