Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki potrzebuje waszej pomocy. W dniu 26.12.2019 wracałem autem z świąt z moją narzeczoną i dwa kilometry od domu uderzył we mnie samochód (na zdjęciu). Szczegóły są nie ważne. Ważne jest to że 4 osoby z auta sprawcy uciekły pieszo z miejsca zdarzenia zanim zdążyłem wyjść z samochodu. Całą sytuację widział patrol policji. W samochodzie sprawcy znaleziono dokumenty, umowę kupna samochodu oraz narkotyki. Od policji dostałem tylko numer notatki służbowej i zgłosiłem szkodę w mojej firmie ubezpieczeniowej. Dwa razy byłem już na policji jako świadek lecz dalej nie mają sprawcy. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić pieniędzy za samochód (szkoda całkowita) bez przyznania się sprawcy chociaż mają notatkę policyjną że taka kolizja miała miejsce. Miał ktoś podobny problem? Moim zdaniem sprawca kolizji już jest za granicą. Czy to oznacza, że nie dostanę pieniędzy?
    #pomocy #motoryzacja #wypadek #policja
    pokaż całość

odpowiedzi (46)

Kto pamięta, jak mirkowi przypalił się kot? Piękny to był post, nie zapomnę go nigdy XD.
    #heheszki #koty #byloaledobre

odpowiedzi (32)

Komitet Społeczny Stop Hałasowi we Wrocławiu
    świętuje ten szczególny dzień.
    13 godz.

Dziś jest wielki dzień. Ten dzień Kochani! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przychyliła się do naszego wniosku. Na AOW będzie ograniczenie prędkości do 120 km/h dla samochodów osobowych i 80 km/h dla ciężarowych.
    Najważniejszym obecnie wyzwaniem, jest montaż urządzeń do odcinkowe go pomiaru prędkości, żeby te prędkości nie były przekraczane.

Wg ekspertów z GDDKiA obniży to bardzo poważnie hałas z AOW, możliwe że na niektórych odcinkach nawet o połowę (ok 3-4 dB). Przypomnijmy, że co 3 dB hałas spada o połowę... W zasadzie dla nas, ktrórzy żyjemy w tej nieprawdopodobnej sytuacji, może się stać nieodczuwalny!

Dziś jeszcze nie wiemy, kiedy to nastąpi, ale 20 tysięcy osób zacznie normalnie spać!

reszta:
    https://www.facebook.com/stophalaswroclaw/posts/1038958436504716

#wroclaw
    pokaż całość

odpowiedzi (96)