Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo 10k zł dla każdego kto zaplusowal ten wpis jak wygram szóstkę w #lotto

odpowiedzi (10)

Raport potwierdza także to, o czym informowało Radio Poznań, że "osoba prowadząca [zajęcia] - mężczyzna występujący jako trans kobieta, celowo prezentuje temat zupełnie niezwiązany z jej innością”. [Mowa tu o Annie Marii Szymkowiak, o której zajęciach z pierwszej pomocy, oprotestowanych przez rodziców, pisaliśmy].

Niech ktoś z #4konserwy mi to wytłumaczy. Jest sobie trans kobieta, prowadzi w szkołach zajęcia z pierwszej pomocy, no nic nadzwyczajnego, pewnie każdy miał takie zajęcia w szkole. I teraz wkracza Ordo Iuris i w swoim rzekomo miażdżącym raporcie (przynajmniej według radia Poznań) jest oburzone że ona prowadzi zajęcia niezwiązane z jej 'innością'. Co następne, zakaz prowadzenia lekcji matematyki przez lesbijki i gejów? Czy według tej organizacji osoby LGBT powinny mieć zakaz wykonywania zawodów i powinny robić tylko to co jest 'związane' (co to znaczy niby też?) z ich orientacją? A podobno to lewica ma fiksacje na tym punkcie, a to psikus.

I jeszcze to

„bezpośredni kontakt z osobą należącą do mniejszości kulturowej – osobą transpłciową, który może przyczynić się do rewizji stereotypowych wiadomości dotyczących osób innych kulturowo – transpłciowych”

O matko, jeszcze dzieci się dowiedzą że osoby transpłciowe są normalne i są zwykłymi ludźmi jak każdy inny człowiek, co to się stanie, nie będzie można wtedy uprawiać obrzydliwej odczłowieczającej propagandy która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, cały plan katolickich talibów pójdzie w piz du! .

#neuropa #bekazprawakow #lgbt
    pokaż całość

odpowiedzi (23)

Mirki, właśnie zebrałem opierdol życia. #rozowypasek dostał szału, chce zerwać zaręczyny (na których to głównie jej zależało), bo w robocie wypiłem trzy (słownie trzy) kieliszki czystej i wróciłem do domu autem. Dobrze wie, że z firmy do domu mam dwa kilometry niecałe drogi przy której NIGDY nie stoi drogówka. Nie wytłumaczysz, #logikarozowychpaskow mocno. Dzwoni właśnie do mamusi się poskarżyć, a ja skitrałem się w piwnicy z browarkami, także trzymajcie kciuki mirasy, żeby tu nie zeszła.

#gorzkiezale #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (163)