Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ja pierdole.
    Dowiedzialem sie ostatnio, ze laska mnie zostawila bo przestala czuc "motylki" w brzuchu xD
    Czaicie to kurwa?
    Ona mysli, ze gdybym byl "tym jedynym" to by cale zycie czula motylki przy mnie.
    Mielismy powoli w planach razem zamieszkac, ale chuj ona nie czuje "motylkow" xD
    Ja pierdole, niech ludzie jeszcze bardziej przyswajaja do glow to sztuczne, romantyczne, medialne szambo, ktore nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, to na pewno bedzie im sie lepiej zylo.
    Milosc, to wedlug niektorych motylki na cale zycie, a nie wsparcie, zrozumienie, praca nad zwiazkiem, przywiazanie, bliskosc fizyczna i duchowa, kurwa nie wierze w to co uslyszalem, ja pierdole...

#zalesie
    #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Zieliński, Napoli - Juventus 1:0
    #golgif #mecz #juventus #napoli #seriea #golgifpl

odpowiedzi (30)

Hej. Kazdego plusującego zawolam jutro wieczorem w oddzielnym wpisie, gdzie rozpisze co dokladnie trzeba bedzie kupic, jak sie zabezpieczyc i co zrobic w przypadku SHTF. Bede tutaj bral pod uwage obecna sytulacje czyli wirusa 2019ncov oraz przewidywany okres wynalezienia szczepionki przez Coalition for Epidemic Preparedness Innovations.
    Mialem to rozpisac jak sytulacja zrobi sie bliska krytycznej (dzien-dwa przed panika)ale widze ze jest zapotrzebowanie na tego typu tresci juz teraz to zrobie to szybciej.
    P.S. Na dzien dzisiejszy nic nie wskazuje na potencjalnie sytulacje krytyczna w krajach o wysokiej higienie.

#wirus #swiat #nauka #chiny #epidemia #2019ncov #zdrowie #medycyna #preppers #survival
    pokaż całość

odpowiedzi (18)