Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #pomocy #fotel #do #komputera Siema! Potrzebuje waszej pomocy:) a mianowicie : Musze kupić nowy fotel :)
budżet: z racji tego, że spędzam przy kompie wiele godzin to myślę, że maks 1-2k pln
Nie musi być z gamingowej serii, ważne żeby było prawidłowe i wygodne podparcie całych pleców, jeśli znajdzie się coś pod nogi (jakiś podnóżek czy coś) to byłoby świetnie :)

czy możecie coś polecić? może coś z serii foteli ergonomicznych?
  • 9
@LirKoAlbi: Wiele słyszłałem o nim dobrego, i biorę go pod uwagę ale z racji tego, że mam wyższy budżet to zastanawiam sie czy jest coś ciekawszego - dzięki za propozycje!
@ponad_zycie z całym szacunkiem ale cała marka diablo jest mega tandetna więc odpada.
@AssRock myślę nad ergohumanem, czy miałeś któryś z wymienionych foteli?
myślę nad ergohumanem, czy miałeś któryś z wymienionych foteli?


@WujekL: Niestety nie. Miałem okazję posiedzieć parę dni właśnie na Ergohumanie i dla mnie był bardzo wygodny.
@chem4tic: Secretlab to kolejne gamingowe stołki typu diablo itp. mam aktualnie leciwego dxracera i już wiem, że kolejny fotel nie będzie "gamingowy" bo to taki trochę "przerost nad treścią".
@aaarock no właśnie nad nim myślę, ale 2k to sporo więc mam jeszcze pewne opory :D