Wpis z mikrobloga

Może i będę ostatnią osobą jaka pochwali się swoją #wykopaka chociaż wcale jako ostatnia jej nie dostałam. Ale najważniejsze jest to, że to ja dostałam tę najlepszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój Mikołaj @josedra52 jest najlepszym Mikołajem na świecie! Bo prawdziwi Mikołaje wiedzą wszystko o swoich odbiorcach, żeby móc jak najlepiej spersonalizować paczkę... A @josedra52 dowiedział się o mnie naprawdę dużo! Przestalkował mnie tak dokładnie na wykopie (i nie tylko tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), że wiedział jaki rozmiar skarpetek mi kupić :D
Paczka była wielka, a wszystko idealnie zabezpieczone i pięknie zapakowane.
Puzzle z zdjęciem, które tu kiedyś wstawiałam a na nich... puzzle i mój kot () ułożyłam ponad połowę, wcale nie są takie łatwe! I jeszcze były zapakowane w idealnie równe pudełeczko, które okazało się handmade, szok! :D
Skarpetki - najlepsze, bo z kotkami! Cieplutkie a jedne w moim ulubionym kolorze, bo różowe. No i w idealnym rozmiarze - dziecięcym! :D
Książka, dzięki której dowiem się czegoś więcej o świecie, o którym marzę :)
Świeczka zapachowa o tak pięknym zapachu, że szok!
Piwko - no to wiadomo, pyyyycha! Już jednego nie ma. A jak zajebiście były zapakowane! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Paluszki, bo uwielbiam takie chrupać - o nieznanym mi wcześniej smaku, a od teraz ulubione! Otworzyłam je juz w trakcie rozpakowywania paczki XD
Ulubiona herbatka, zielona z opuncją :)
Pierniczki, michałki.... No i gwiazdy paczki...
Pierniczki własnej roboty! Sami zobaczcie jaki mistrz wypieków mi się tu trafił! Tego w kształcie mojego awatara nigdy nie zjem! (Chociaż w smaku są naprawdę przepyszne)
Bombka własnej roboty z logo wykopaki, do tej pory wisi na choince na honorowym miejscu.

No i list... Piękny list, który czytałam nie raz, nie dwa, a ostatnio dwa dni temu w urodziny. List, przy którym się wzruszyłam, a po jego przeczytaniu zapragnęłam poznać mojego Mikołaja osobiście i jako że mieszkamy niedaleko mam nadzieję, że nam się to uda i On o tym dobrze wie :)

Życzę każdemu tak wspaniałego Mikołaja, tyle uśmiechu przy rozpakowywaniu paczki w następnej edycji. Mi uśmiech nie schodził z twarzy. Był on taki prawdziwy, niewymuszony, bardzo rzadko zdarza mi się go mieć.

Do zobaczenia w następnej edycji! Wszyscy (oprócz ściany wstydu) jesteście cudowni. Dużo radości sprawiło mi przygotowywanie paczki, patrzenie jak wy wysyłacie swoje, odbieracie... Super atmosfera :) @chybaDapi @dobry_programista co ja bym bez Was zrobiła :D

#wykopaka #chwalesie
akNe - Może i będę ostatnią osobą jaka pochwali się swoją #wykopaka chociaż wcale jak...

źródło: comment_BbzqoPGyzRx4hEYqKcmeBpNrUeWtMngW.jpg

Pobierz
  • 3