Gorące dyskusje ostatnie 12h

Uwaga! Wołam wszystkich plusujących i komentujących wpis z dnia 22.01.2019 do wpisu gdzie chwalimy się co udało wam się w czasie zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja zaczynam:
    - Kupiłem samochód
    - Udało mi się pojechać z różowym na wakacje
    - Zrobiłem więcej projektów do portfolio
    - zdałem prawko na motocykl
    - Udało się zrobić większy progres na siłowni
    Pewnie coś pominąłem

Plusujcie ten wpis, a zawołam was w 2021 roku
    #wykop
    pokaż całość

odpowiedzi (250)

#codokurwy #wychowanie niestety ale #bekazkatoli #dzieci #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia dwa inne zdjęcia w komentarzach

odpowiedzi (107)

Mirki potrzebuje waszej pomocy. W dniu 26.12.2019 wracałem autem z świąt z moją narzeczoną i dwa kilometry od domu uderzył we mnie samochód (na zdjęciu). Szczegóły są nie ważne. Ważne jest to że 4 osoby z auta sprawcy uciekły pieszo z miejsca zdarzenia zanim zdążyłem wyjść z samochodu. Całą sytuację widział patrol policji. W samochodzie sprawcy znaleziono dokumenty, umowę kupna samochodu oraz narkotyki. Od policji dostałem tylko numer notatki służbowej i zgłosiłem szkodę w mojej firmie ubezpieczeniowej. Dwa razy byłem już na policji jako świadek lecz dalej nie mają sprawcy. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić pieniędzy za samochód (szkoda całkowita) bez przyznania się sprawcy chociaż mają notatkę policyjną że taka kolizja miała miejsce. Miał ktoś podobny problem? Moim zdaniem sprawca kolizji już jest za granicą. Czy to oznacza, że nie dostanę pieniędzy?
    #pomocy #motoryzacja #wypadek #policja
    pokaż całość

odpowiedzi (40)