Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Być może omija Was Mirki soczysta #afera, dlatego zapraszam do podsumowania na gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  1. Zielonka @skeeto666 narzeka na sklepy, które wystawiają produkty minimum poniżej progu 40 zł aby produkt nie mógł załapać się na Allegro Smart, czyli darmową wysyłkę.
  2. Seba prowadzący konto @KFD_pl wyzywa i opluwa mireczków którym to przeszkadza.
  3. Sebie mało żyłka nie pęknie, denerwuje się że ktoś śmie śmieć zarzucać mu manipulowanie ceną i że tylko cebulak i janusz by tak zrobił.
  4. Użytkownik @debenek generuje historię cen danej aukcji: https://allegronauta.pl/oferta/6749963297
  5. Jak widać, akurat na ok. tydzień przed wejściem w życie Allegro Smart, cena suplementów obniża się na ciut poniżej progu 40 zł
  6. Przypadek? Nie sądzę.
  7. Sebek twierdzi że to jednak przypadek, że od marca 2017 produkt zmienił cenę tylko jeden raz i to akurat przed wejściem Allegro Smart.
  8. Dodaje, że mireczki w większości i tak nie są ich grupą docelową więc można ich obrażać.

  Oj, panie Sebo z @KFD_pl, bardzo brzydko jest tak kłamać. A jak kłamiemy, to chociaż nie wyzywajmy innych od cebulaków i januszy, zwłaszcza że to Pan pokazał kto tu jest prawdziwym januszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A wasza kreatyna i tak jest paskudna w smaku.

  Zapraszam: https://www.wykop.pl/wpis/47014015/denerwuje-mnie-wystawianie-produktow-o-grosz-lub-d/

  #mikrokoksy
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  Cholera, dżuma i holocaust wszytko to Maryla przeżyła

  #heheszki #czarnyhumor #marylarodowicz #chiny

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  Dlaczego w Polskich szpitalach zdążają się zakażenia sepsą albo mrsa?
  W piątek trafiłem do szpitala w Radomiu. Przywiozła mnie tam karetka z wypadku drogowego. Na drugi dzień zachciało mi się po prostu srać. Patrzę do jednego kibla nie ma papieru (nawet nie ma wieszaka na papier). Patrzę do drugiego kibla też nie ma papieru. No to pytam pierwszej napotkanej pielęgniarki czy mógłbym dostać kawałek papieru toaletowego bo chce się po prostu wysrać, zostałem zjebany ze papier trzeba mieć ze sobą. Pytam w dyżurce pielęgniarek czy dostanę papier- „jeszcze papieru by chciał, każdy sam ma mieć papier”. W kuchni poprosiłem o kawałek czegoś do wytarcia dupy po sraniu i wytłumaczeniu, że przywiozła mnie karetka w środku nocy i nie miałem jak kupić papieru bo nie wypuszczają mnie z oddziału dostałem, po trzeciej już zjebce kawałek legniny z uwagą że absolutnie nie można tego wyrzucać do klopa bo zapycha rury. W kiblach oczywiście brak koszy na śmieci, za okno tez nie wyrzucę bo nie ma klamek.
  Taki to nasz polski NFZ na który płacimy ponad 300zl miesięcznie xd.
  Na zdjęciu śniadanie. Oczywiście kubek i sztućce tez trzeba mieć swoje bo inaczej nie zjesz jak człowiek bo w szpitalu nie dadzą.
  #nfz #szpital #polska #pis #podatki
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (101)