•  

  Efekty wizerunkowe #usa i #trump po tej całej akcji od Sulemaniego do dziś, są lepsze niż w najbardziej optymistycznym scenariuszu, które Trump mógł przewidzieć...
  Wizerunek Iranu po zestrzeleniu samolotu znacznie ucierpiał. Raz, że błąd (co to za systemy, które nie odróżniają pocisku/rakiety/myśliwca od Boeinga startujacego z lotniska obok widniejącego na flightradar), a dwa, że zupełnie stracili światową wiarygodność zapewniając przez 2 dni że to nie ich rakieta... tylko awaria. No porażka na całej linii, nie tylko wizerunkowa, ale też strategiczna, bo odkryli kilka kart bez żadnego pożytku.
  #iran

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (31)

 • avatar

  Rok spędzony na codziennym podłączaniu żywienia, gdzie każdy zbędny ruch groził wprowadzeniem bakterii wprost do serca. Rok spania tak, żeby słyszeć w każdy ruch, bo młody mógł się zakręcić w kabel od żywienia, urwać go i zamiast się pożywiać, to krwawić po cichu (pic.rel. w komentarzu). Rok zmuszania do jedzenia, pilnowania, żeby nie wyrwał cewnika, codziennego ważenia, i praktycznie braku wolnych wieczorów, bo przy każdym ruchu biegło się sprawdzać, czy nic nie uszkodził.

  I po roku w końcu koniec, jelita zregenerowały się na tyle, że radzi sobie bez żywienia. Mirko #pijzemnokompot a ja idę szukać whiskey godnego takiej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #dzieci #zdrowie
  pokaż całość

  odpowiedzi (124)

 • avatar

  ostatnio po raz drugi obejrzałem całe #peakyblinders i muszę powiedzieć że Tom Hardy grający postać Alfiego Solomonsa jest zrobiony tak zajebiscie ze chuj
  każda scena z nim to czyste złoto 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

  #alfiesolomons #seriale #netflix

  odpowiedzi (50)