Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witajcie!ostani wpis cieszył sie dużym uznaniem- co nie powiem mnie zaskoczyło;]- dziękuje - każdemu. Chciałbym się odwdzięczyć użytkownikom wykopu- bo nie ukrywam - znaczna cześć klientów jest właśnie z Wkopu. myślę - o jakimś #rozdajo - i o jakimś pierścionku z złota i diamentem- jakieś 0.25ct- klasyka- tylko nie wiem jak sie do tego zabrać- i liczę na pomoc wykopków- żeby potem mnie jakiś urząd za nielegalna loteria ganiał itp oraz zeby nie bylo ze ustawiane itd- po prostu żeby to była zabawa- .z góry dziękuję za pomoc #rozdajo #bizuteria #sebsjewellery #rozowepaski #niebieskiepaski pokaż całość

odpowiedzi (40)

Zawsze chciałam odnaleźć chłopca któremu zawdzięczam swoje imię.

pokaż spoiler A miałam być Julka( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostałam adoptowana prosto ze szpitala, mając około 2 miesiące. Na sali ze mną był tez 3-4letni chłopiec ze swoją mamą. Gdy moi przyszli adopcyjni rodzice pierwszy raz weszli do tej sali, on podbiegł do śpiącej mnie i zaczął budzić uderzając w główkę i krzycząc "Kasia, Kasia, wstawaj rodzice przyjechali!"
    Cała sytuacja na tyle rozczuliła moich rodziców, że przeżyje swoje życie pod tym właśnie imieniem, które z resztą uwielbiam.

Teraz ten "chłopiec" ma maxymalnie 26 lat, a cała akcja działa sie w szpitalu im Jana Pawła II w Krośnie.

pokaż spoiler Małe szanse, ale może przeczyta to Mirek, który poznał te historię z innej strony.

#niewiemjaktootagowac #rodzina #krosno #podkarpacie #szpital #feels #pomocy #dzieci #wykopefekt ? #zycie
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

Ziomek z 3-4 miesiące temu kupił sobie Insignie od innego koleżki. Podjechał wczoraj pod lidla wysiadł i doszedł do niego chłopak koło 30 z jakąś dziewuszką, powiedział cześć i spytał sie czy wie co to za auto jest? Że on zna to auto dobrze i za dyszke mu powie. Kolega zdziwiony i mówi, żeby za darmo powiedział, a on że już za darmo nic nie robi, nie raz sie na tym przejechał i symboliczną 10zł musi wziąć i mu powie bo zna to auto dobrze. Kolega zdziwiony dał mu 10zł xD a tamten że to insignia pierwsza generecja, w kombi. Na 100% bo on dobrze zna to auto. I poszedł. Ziomka wbiło w parking, słowem sie nie odezwał, skisł i poszedł do sklepu
    #gownowpis #takaprawda #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (19)