•  

Inflacja rośnie i pożera efekty wielu lat ciężkiej pracy naszego narodu. Działania rządu dzielą społeczeństwo i wręcz cofają nas w rozwoju. A mnie już normalnie ku***ca bierze od nadmiaru dobroci, która na nas spływa na każdym kroku. Najgorsze jest to, że ludzie w tym kraju nie znają podstaw ekonomii. Pytałem różnych ludzi co wiedzą o inflacji. Praktycznie nikt nie wiedział (krótkie podsumowanie w komentarzu).
    Zebrałem kilka osób i założyliśmy stronę na fejsbooku, na której będą umieszczane podstawowe pojęcia z zakresu ekonomi, finansów, psychologi itp. Generalnie wszystko co pomoże zrozumieć otaczającą rzeczywistość bądź sprowokuje do myślenia. Na tej stronie wkrótce dowiecie się m.in.:
    - jakim cudem kurs naszej waluty nie traci na wartości,
    - czym nie jest program 500+,
    - co stoi za upierdliwymi reklamami,
    - kto zyskał na likwidacji podatku PIT dla osób do 26r. życia
    - jaki wpływ ma nasza historia na teraźniejszość

Tam gdzie nie ma wiedzy jest podatność na manipulację. Ta strona jest dedykowana głównie dla osób, które chcą się czegoś dowiedzieć bądź dzielić się swoją wiedzą.

Z tego miejsca proszę Was o pomoc w dotarciu do odbiorców. Lajkujcie, komentujcie, dyskutujcie, udostępniajcie.
    Jaki będzie efekt? Treść dotrze do Waszych znajomych, czyli całego przekroju społeczeństwa. Przeglądając swoją stronę główną natkną się na informacje czym jest inflacja, deflacja, z czego bierze się dobrobyt narodów itp.
    Informacje będą krótkie i zjadliwe dla przeciętnego odbiorcy.

https://www.facebook.com/Placki-Ziemniaczane-109262367265109/

(Nazwa placki ziemniaczane jest wynikiem braku inwencji twórczej autora)

#polska #ekonomia #prosba #przemyslenia #facebookcontent