Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem w salonie BMW i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (ʘʘ) Siedze na kanapie, piję cappucino i czekam na podpisanie umowy. Jakieś hostessy patrzą się na mnie z pogardą, jakby zastanawiały się skąd taki oskarek, w bomberce i rurkach, może mieć tyle pieniędzy. () Nie lubie dużo mówić o sobie, ale wystarczy wam wiedzieć, że jestem administatorem bazy danych w jednej z wiodących sieci telefonicznych.

Zdecydowałem sie na serię osmą w wersji Night Sky. Co to takiego? Kokpit i elementy karoserii bedą wykonanego z materiałów pochodzących z prawdziwych meteorytów, a lakier bedzie miał 3 odcienie. O wydechu Akrapovica, kutych felgach i gałce zmiany biegów od Svarovskiego nawet nie bede się rozwodził, bo to standard w aucie tej klasy. Wybrałem silnik 4,4l, V8, osiągajacy 530km i 750 Nm. Za całość, już po rabatach, zapłaciłem niewiele, bo 700k złotych. Autko mogę odebrać w lutym w siedzibie koncernu w Monachium, albo tydzień później w dowolnym salonie w Polsce. Planuję oddać ją jeszcze do tunerów z AC Schnitzer, aby wyciągneli z niej jeszcze troche wiecej mocy.
A tak swoją drogą, nieźle przyflexowałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#streetwear #modameska #chwalesie #pokazauto #wygryw #samochody #motoryzacja #bmw #programista15k
phaxi - Mirki, jestem w salonie BMW i właśnie zamawiam swoje pierwsze w życiu auto. (...

źródło: comment_MFAEProMSFVhJxuBj5jZQWE0XKCOUTPz.jpg

Pobierz
  • 25