Wpis z mikrobloga

Czy osoby posiadające depresje i słuchające że trzeba zwracać się do Boga,zaufać Bogu a na pytanie czy bez Boga się da wyleczyć to słuchasz że choroba to przez brak Boga w życiu,pytanie czy w tym kraju to normalne stosowane praktyki ?
Nie neguje wiary ale zawsze mnie to zastanawia i to też chodzi o nałogi typu hazard wszędzie ci mówią że musisz otworzyć się na Boga tak samo przy problemach z alkoholem itd.
#depresja
  • 9
@tmp1: To jak nie ma Boga to wiadomo czemu masz depresję ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to spotkałem się z takim przypadkiem i mnie to osobście #!$%@? takie podejście bo wiem jak człowiek się męczy a musi słuchać takich głupot i to nie Polish B ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TMCB: miałem podobne problemy o których wspominasz, depresja, hazard, alkohol, brak sensu życia i myślę że warto mimo wszystko pomyśleć o Bogu. Może nie w sensie faceta, który siedzi sobie na chmurce i obserwuje to całe mrowisko ludzkie na dole, ale bardziej jako idei, czymś doskonałym do czego warto dążyć. Poszedłem do spowiedzi, chociaż od bardzo dawna nie byłem w kościele i pomogło mi to bardzo, bo trzeba przed samym sobą