Wpis z mikrobloga

hociaż mogliby w tym czasie zarobić pewnie 10x tyle.


@r3solver: zaryzykuję, że mało kto ma jakąś pracę do której może sobie usiąść i zarobić. Albo dochodowe hobby. Więc po 8h w biurze czas nie jest tak samo wymienialny na pieniądz. Poza tym dolicz dojazd, który dla sporej części jest dłuższy do takiego tesco niż Lidla/ Biedronki, czas poświęcony na to, pieniądze na paliwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Z początku było okej, zwłaszcza fakt, że było otwarte 24h, ale im dalej tym gorzej. I w ostatnim roku-dwoch chyba nie sposób było znaleźć market, w ktorym byłyby takie kolejki do kas, jakie potrafiły być w Tesco. Nieraz po 15min oczekiwania w zwyczajnych dniach w środku tygodnia. W biedronce się tyle nie stoi. Może to i dobrze, że się zmienia właściciel, bo może być tylko lepiej.
@Maglite: Też nic bliżej nie mam XD, dosłownie 3 minuty z buta. Przez chwilę chciałem dziś postawić znicz przed wejściem jednak znalezienie ich poza sezonem jest cięższe niż mi się wydawało. Wychodzenie o 3 w nocy po Vifona :'(
@Parowkowy_Skrytozerca: na początku było pełno promocji typu "kup 2 w cenie 1", ale z czasem promocje były coraz mniej korzystne, np. "kup 2 za x zł", do tego ceny nie były aż tak konkurencyjne. Inna sprawa, że nie wiem kto zapragnął zrobić z Tesco na Chełmie galerię, ale to miało małe szanse się udać :/